Chcesz pracować nad rozwojem zdrowia u klientów personalnych? 

Borykasz się z kontuzjami i zastanawiasz się gdzie leży ich przyczyna?

Ukończyłeś kurs trenera personalnego i szukasz dalszego rozwoju?

Bez tracenia czasu na nieskuteczne metody i kursy teoretyczne - postaw na rzetelną wiedzę sprawdzoną w praktyce!

Rozwiń swój warsztat trenerski i
Zapisz się na

kurs Medycznego Trenera Personalnego już dziś

Program i Założenia kursu Medycznego Trenera Personalnego został stworzony wspólnie przez czołowych specjalistów branży treningu, fizjoterapii i sportu. Głównym autorem programu kursu jest fizjoterapeuta, Trener Przygotowania Motorycznego kadry narodowej, Finalista Olimpijski, Medalista Mistrzostw Europy, Wielokrotny reprezentant kraju na Mistrzostwach Świata, Europy i Uniwersjadach, a także aktualny pracownik naukowy Michał Pietrzak

Jeżeli jesteś TRENEREM personalnym / trenerem przygotowania motorycznego, czy sportowcem, doskonale wiesz, że…

1

Każdy dzień przynosi przełomowe wyniki badań z zakresu treningu i fizjoterapii, dlatego warto śledzić nowinki i wciąż poszerzać swój warsztat

2

Podstawową zasadą procesu usprawniania jest jego indywidualizacja, dlatego dobór metod i technik terapeutycznych należy dostosować do indywidualnych predyspozycji i problemów zdrowotnych i sprawnościowych podopiecznego.

3

Warto uczyć się od fizjoterapeutów i trenerów, którzy swoją wiedzę sprawdzili w praktyce, również na sportowcach najwyższego światowego poziomu.

Dlatego…

Wybierając kurs „Medycznego Trenera Personalnego” w Fit-Academy rozwiniesz swoje postępowanie treningowe o metody prewencji występowania kontuzji oraz wzbogacisz swoje umiejętności o najskuteczniejsze techniki rehabilitacji ruchowej które możesz wykorzystać na Sali treningowej czy siłowni. Bądź pewien! Podziękują Ci za to wszyscy Twoi podopieczni. 

Kurs „Medycznego Trenera Personalnego” zapewni rozwój warsztatu trenerowi personalnemu, trenerowi przygotowania motorycznego czy fizjoterapeucie.

Naucz się Skutecznych Metod Usprawniania i rehabilitacji ruchowej od człowieka, który od lat robi to zawodowo:

Michała Pietrzaka

Twój szkoleniowiec:

Dr Michał Pietrzak

Fizjoterapeuta

Trener Przygotowania Motorycznego

 

Doktor nauk o kulturze fizycznej

Absolwent wydziału wychowania fizycznego i fizjoterapii. Wieloletni szkoleniowiec z zakresu wiedzy o kulturze fizycznej.

Trener Przygotowania Motorycznego zawodników poziomu mistrzowskiego międzynarodowego.

Były sprinter, wielokrotny medalista mistrzostw Europy, Olimpijczyk z Londynu, Finalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Szef działu medycznego i nauk o sporcie Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Opinie o Michale

Kilka lat miałam okazję współpracować z Michałem. Współpracę wspominam bardzo miło. Michał to człowiek z zasadami, ale też indywidualnym podejściem. Stawia wysokie wymagania, ale jest też nastawiony na duże cele. Osoba bardzo pomocna, która wymaga, ale też dużo daje od siebie. Polecam z czystym sumieniem usługi Michała.

Dla kogo ten kurs?

 • dla trenera personalnego, który chce:
  • poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie specyfiki treningu wyczynowych sportowców.
  • nabyć umiejętności diagnostyki i usprawniania słabych ogniw ograniczających sprawność i wydolność fizyczną człowieka
  • pomagać swoim podopiecznym osiągać lepsze wyniki w poszczególnych dyscyplinach sportu.
  • rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kształtowania siły, szybkości, zwinności oraz wytrzymałości.
  • zgłębić tajniki treningu nakierowanego na prewencję występowania kontuzji i przeciążeń.
 • dla sportowców, którzy chcą poprawić swoją motorykę i wyniki sportowe.
 • dla każdego kto chce zgłębić i przećwiczyć zaawansowane techniki

Michał PietrzakAutorem kursu oraz wszystkich obowiązujących kursanta materiałów, jak również Kierownikiem Merytorycznym dbającym o poziom realizacji kursu jest - Michał Pietrzak

- Dwukrotny Olimpijczyk, finalista olimpijski

- Wielokrotny medalista Mistrzostw Europy

- Doktorant AWF w Katowicach

- Trener Przygotowania Motorycznego Polskiego Związku Bobslei i Skeletonu

- Absolwent wydziałów fizjoterapii oraz wychowania fizycznego AWF w Katowicach

- Trener medalistki mistrzostw świata, uniwersjady oraz halowych mistrzostw Europy

- W pracy naukowej zajmuje się diagnostyką stanu funkcjonalnego mięśni szkieletowych (Tensomiografia)  oraz obciążeniami treningowymi.

Sprawdź opinie osób które odbyły już nasz kurs

Masz wątpliwości, czy nasz kurs trenera przygotowania motorycznego Cię usatysfakcjonuje? Wahasz się czy nie wybrać kursu u konkurencji?

Zyskaj 100 % pewności!

Wszystkie kursy Trenera Przygotowania Motorycznego prowadzone przez Fit-Academy są objęte programem "Gwarancja Satysfakcji albo zwrot kosztów"

Jeżeli więc w jakikolwiek sposób wyjdziesz z naszego kursu niezadowolony, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów.

Dbamy o wysoki poziom szkolenia oraz zależy nam na zadowoleniu kursantów.

Gwarancja satysfakcji to zabezpieczenie Twojej inwestycji w nasz kurs.

Zapraszamy na Kurs Online:

Kurs ONLINE

Po co Ci taki kurs?

Innowacyjna koncepcja kursu Trenera Przygotowania Motorycznego zapewni rozwój warsztatu trenerskiego zarówno absolwentowi kursu Trenera Personalnego, fizjoterapeucie współpracującym ze sportowcami jak i trenerowi z wieloletnim stażem na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy tak pewni poziomu przekazywanej przez nas wiedzy, że dajemy na nią gwarancję satysfakcji. To znaczy, że jeżeli nie spodoba Ci się kurs w trakcie trwania zajęć-możesz z nich zrezygnować, a my oddamy Ci Twoje pieniądze. Dlaczego jesteśmy tak pewni wysokiego poziomu szkolenia?

Program i założenia kursu Trenera Przygotowania Motorycznego zostały stworzone wspólnie przez Trenerów Przygotowania Motorycznego kadr narodowych, doświadczonych fizjoterapeutów oraz sportowców najwyższego- mistrzowskiego poziomu (Finalista Olimpijski, Olimpijczycy, Medaliści Mistrzostw Europy, Wielokrotni reprezentanci kraju na Mistrzostwach Świata, Europy i Uniwersjadach), a także aktualnych pracowników naukowych. Stanowi to gwarancje nie tylko najwyższego, światowego poziomu przekazywanej wiedzy ale również zgodności ze współczesnymi trendami i nowoczesnymi metodami treningowymi popartymi aktualnymi badaniami naukowymi.

Czego nauczysz się na kursie?

 • Diagnostyki słabych ogniw w ciele człowieka, które ograniczają efektywność treningu i hamują rozwój sportowy. Specjalnie stworzona karta badania skriningowego pozwoli Ci efektywnie dobrać ćwiczenia usprawniające do swoich potrzeb oraz potrzeb Twoich podopiecznych.
 • Jak modyfikować technikę klasycznych i funkcjonalnych ćwiczeń siłowych tak, aby nie tylko maksymalizowały wyniki sportowe Twoich zawodników, ale przede wszystkim zapewniały im korekcję wad postawy i utrwalały prawidłowe wzorce ruchowe.
 • Periodyzacji, czyli efektywnego planowania postępowania treningowego zapewniającego maksymalne tempo progresu zdolności motorycznych sportowca
 • Współczesnych metod i form rozwoju zdolności motorycznych (szybkości, zwinności, siły, siły eksplozywnej, wytrzymałości)
 • Nowoczesnych metod wspomagania procesu treningowego.
 • Wyznaczania poziomu sprawności i wydolności fizycznej.
 • Efektywnego monitorowania i kontroli procesu treningowego
 • Suplementacji w sporcie

Zobacz jak wygląda spis treści naszego skryptu oraz przykładowy fragment.

Czym różni się kurs Trenera Przygotowania Motorycznego Fit Academy od innych tego typu kursów?

 • Naszym priorytetem jest praktyka. Większą część wiedzy teoretycznej przekazujemy w materiałach dodatkowych. Kursanci otrzymają autorski skrypt i prezentacje do samodzielnego przygotowania przed kursem.

Autorem wszystkich materiałów, jak również Kierownikiem Merytorycznym dbającym o poziom kursu jest - jest doświadczony Trener Przygotowania Motorycznego Michał Pietrzak

Jest także utytułowanym sportowcem, jednocześnie z osiągnięciami trenerskimi na poziomie Mistrzowskim Międzynarodowym. Pełni funkcję Trenera Przygotowania Motorycznego w Polskim Związku Bobslei i Skeletonu.