Dla kogo ten kurs?

 • dla trenera personalnego, który chce:
  • poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie specyfiki treningu wyczynowych sportowców.
  • nabyć umiejętności diagnostyki i usprawniania słabych ogniw ograniczających sprawność i wydolność fizyczną człowieka
  • pomagać swoim podopiecznym osiągać lepsze wyniki w poszczególnych dyscyplinach sportu.
  • rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kształtowania siły, szybkości, zwinności oraz wytrzymałości.
  • zgłębić tajniki treningu nakierowanego na prewencję występowania kontuzji i przeciążeń.
 • dla sportowców, którzy chcą poprawić swoją motorykę i wyniki sportowe.
 • dla każdego kto chce zgłębić i przećwiczyć zaawansowane techniki

Michał PietrzakAutorem kursu oraz wszystkich obowiązujących kursanta materiałów, jak również Kierownikiem Merytorycznym dbającym o poziom realizacji kursu jest - Michał Pietrzak

- Dwukrotny Olimpijczyk, finalista olimpijski

- Wielokrotny medalista Mistrzostw Europy

- Doktorant AWF w Katowicach

- Trener Przygotowania Motorycznego Polskiego Związku Bobslei i Skeletonu

- Absolwent wydziałów fizjoterapii oraz wychowania fizycznego AWF w Katowicach

- Trener medalistki mistrzostw świata, uniwersjady oraz halowych mistrzostw Europy

- W pracy naukowej zajmuje się diagnostyką stanu funkcjonalnego mięśni szkieletowych (Tensomiografia)  oraz obciążeniami treningowymi.

Sprawdź opinie osób które odbyły już nasz kurs

Masz wątpliwości, czy nasz kurs trenera przygotowania motorycznego Cię usatysfakcjonuje? Wahasz się czy nie wybrać kursu u konkurencji?

Zyskaj 100 % pewności!

Wszystkie kursy Trenera Przygotowania Motorycznego prowadzone przez Fit-Academy są objęte programem "Gwarancja Satysfakcji albo zwrot kosztów"

Jeżeli więc w jakikolwiek sposób wyjdziesz z naszego kursu niezadowolony, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów.

Dbamy o wysoki poziom szkolenia oraz zależy nam na zadowoleniu kursantów.

Gwarancja satysfakcji to zabezpieczenie Twojej inwestycji w nasz kurs.

Najbliższe kursy stacjonarne:

Gdańsk 12-13 listopada

Warszawa 26-27 listopada

Kraków 17-18 grudnia

Zapraszamy na Kurs Online:

Kurs ONLINE

Po co Ci taki kurs?

Innowacyjna koncepcja kursu Trenera Przygotowania Motorycznego zapewni rozwój warsztatu trenerskiego zarówno absolwentowi kursu Trenera Personalnego, fizjoterapeucie współpracującym ze sportowcami jak i trenerowi z wieloletnim stażem na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy tak pewni poziomu przekazywanej przez nas wiedzy, że dajemy na nią gwarancję satysfakcji. To znaczy, że jeżeli nie spodoba Ci się kurs w trakcie trwania zajęć-możesz z nich zrezygnować, a my oddamy Ci Twoje pieniądze. Dlaczego jesteśmy tak pewni wysokiego poziomu szkolenia?

Program i założenia kursu Trenera Przygotowania Motorycznego zostały stworzone wspólnie przez Trenerów Przygotowania Motorycznego kadr narodowych, doświadczonych fizjoterapeutów oraz sportowców najwyższego- mistrzowskiego poziomu (Finalista Olimpijski, Olimpijczycy, Medaliści Mistrzostw Europy, Wielokrotni reprezentanci kraju na Mistrzostwach Świata, Europy i Uniwersjadach), a także aktualnych pracowników naukowych. Stanowi to gwarancje nie tylko najwyższego, światowego poziomu przekazywanej wiedzy ale również zgodności ze współczesnymi trendami i nowoczesnymi metodami treningowymi popartymi aktualnymi badaniami naukowymi.

Czego nauczysz się na kursie?

 • Diagnostyki słabych ogniw w ciele człowieka, które ograniczają efektywność treningu i hamują rozwój sportowy. Specjalnie stworzona karta badania skriningowego pozwoli Ci efektywnie dobrać ćwiczenia usprawniające do swoich potrzeb oraz potrzeb Twoich podopiecznych.
 • Jak modyfikować technikę klasycznych i funkcjonalnych ćwiczeń siłowych tak, aby nie tylko maksymalizowały wyniki sportowe Twoich zawodników, ale przede wszystkim zapewniały im korekcję wad postawy i utrwalały prawidłowe wzorce ruchowe.
 • Periodyzacji, czyli efektywnego planowania postępowania treningowego zapewniającego maksymalne tempo progresu zdolności motorycznych sportowca
 • Współczesnych metod i form rozwoju zdolności motorycznych (szybkości, zwinności, siły, siły eksplozywnej, wytrzymałości)
 • Nowoczesnych metod wspomagania procesu treningowego.
 • Wyznaczania poziomu sprawności i wydolności fizycznej.
 • Efektywnego monitorowania i kontroli procesu treningowego
 • Suplementacji w sporcie

Zobacz jak wygląda spis treści naszego skryptu oraz przykładowy fragment.

Czym różni się kurs Trenera Przygotowania Motorycznego Fit Academy od innych tego typu kursów?

 • Naszym priorytetem jest praktyka. Większą część wiedzy teoretycznej przekazujemy w materiałach dodatkowych. Kursanci otrzymają autorski skrypt i prezentacje do samodzielnego przygotowania przed kursem.

Autorem wszystkich materiałów, jak również Kierownikiem Merytorycznym dbającym o poziom kursu jest - jest doświadczony Trener Przygotowania Motorycznego Michał Pietrzak

Jest także utytułowanym sportowcem, jednocześnie z osiągnięciami trenerskimi na poziomie Mistrzowskim Międzynarodowym. Pełni funkcję Trenera Przygotowania Motorycznego w Polskim Związku Bobslei i Skeletonu.