Trener Personalny – Kurs Białystok

 

Kurs Trenera Białystok - Video

Ocena kursu według kursantów (5/5):

Cena kursu: 999 zł

Wariant kursu: weekendowy

Aktualnie nie prowadzimy tego kursu. Jeżeli jesteś nim zainteresowany skontaktuj się z nami

Dodatkowe promocje:

 • zapłać z góry i otrzymaj 100 zł rabatu
 • poleć znajomego i otrzymaj 200 zł


Zapisz się

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Fit Academy to jedna z największych szkół trenerskich w Polsce, spełniająca najwyższe standardy programowe. Nasze kursy opierają się na europejskich ramach kwalifikacji.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Wyszkoliliśmy ponad 17 000 Trenerów Personalnych, którzy rozpoczęli swoją karierę w Polsce i za granicą.

Kurs Weekendowy

Czas trwania
(Soboty i Niedziele)

Aktualnie nie prowadzimy tego kursu. Jeżeli jesteś nim zainteresowany skontaktuj się z nami.

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

Kurs składa się z 5 modułów: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis każdego z nich. Pierwsze dwa moduły stanowią wiedzę prezentowaną w formie wykładów oraz materiałów instruktażowych na naszej platformie e-learningowej. Kursant Fit-Academy zapoznając się z materiałami online w trakcie trwania dwóch pierwszych weekendów kursu - przygotowuje się do trzech kolejnych modułów, które w 100% są !ZAJĘCIAMI PRAKTYCZNYMI!

W trakcie trwania zajęć praktycznych kursant opracowuje przynajmniej 1 studium przypadku klienta personalnego wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego. W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne cieżary, kettelbels i trx.

 

Kurs Trenera Białystok - Video

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Instruktora Siłowni w wersji PL i ENGCertyfikat Trenera personalnego w wersji PL i ENG

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 5 modułów oraz obszernych materiałów dostępnych w formie on-line na specjalnej platformie do e-learningu.

W czasie kursu skorzystasz z:

 • Podręcznik „Gym Handbook”.
 • Zeszyt ćwiczeń Fit Academy.
 • Praktyczny notatnik ćwiczeń siłowych.
 • Dostęp w trakcie trwania kursu oraz po jego zakończeniu do lekcji i materiałów on-line na naszej platformie e-learningowej.

Szczegółowy opis materiałów, które otrzymasz znajduję się tutaj

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Białymstoku

i innych miastach partnerskich

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 12 modułów.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to Moduł 5 - Odżywianie.

Piąty moduł Kursu Trenera Personalnego dotyczy odżywiania. Jest ono nieodzownym elementem uzupełniającym każdy plan treningowy. To od niego w dużym stopniu zależy to, czy i w jakim tempie klient osiągnie założone cele oraz co najważniejsze - czy utrzyma uzyskane wcześniej rezultaty. Dlatego tak ważne jest, by Trener Personalny prócz kwalifikacji w obszarze oceny stanu zdrowia i umiejętności doboru odpowiedniego planu treningowego posiadał także kompetencje w zakresie dietetyki.

Moduł rozpoczyna się od kwestii teoretycznej podczas której omówione zostają wszelkie podstawowe aspekty związane z dietetyką sportową. Od makroskładników, witamin i składników mineralnych po najefektywniejsze strategie żywieniowe stosowane przy współpracy ze sportowcami zawodowymi jak i osobami trenującymi amatorsko.

Uczestniczący w module kursanci nauczą się samodzielnie komponować plany żywieniowe w postaci prawidłowo zbilansowanych posiłków, ustanawiając tym samym prawidłowe wzorce żywieniowe - zarówno w procesie odchudzania jak również przybierania na wadze.

MODUŁ 5 Odżywianie

> Czas trwania: 5h zajęć pod okiem szkoleniowca.

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 5

kurs trenera personalnego bialystok

Ćwiczenia:

 • Wprowadzenie do współpracy z klientem od kwestii żywieniowej

W tym segmencie omawiamy i przeprowadzamy pierwszy krok podczas współpracy z klientem, czyli wywiad żywieniowy.  W pierwszym etapie omówione zostaną wszystkie zagadnienia związane z profesjonalnym wywiadem, następnie uczestnicy szkolenia sami przeprowadzają przykładowy wywiad na łamach grupy. Ocenią poszczególne przypadki kwalifikując pomoc w ramach własnych zadań zawodowych lub odsyłają do dietetyka bądź innego specjalisty.

 • Układanie praktycznych zaleceń dietetycznych

Z uwzględnieniem poszczególnych przypadków uczestnicy szkolenia wraz z prowadzącym udzielają konkretnych rad żywieniowych dla zdefiniowanych w trakcie ćwiczenia przypadków.

Kreują najważniejsze zalecenia żywieniowe dla danej osoby, zależnie od jej potrzeb, poziomu wiedzy, celów oraz stanu zdrowia. Pod koniec tego segmentu należy ułożyć 5 istotnych zaleceń do przestawienia dla wymyślonego klienta.

kurs trenera bialystok porady dietetyczne

 • Studium przypadku wraz z prowadzącym

Na podstawie wymyślonego przez grupę klienta, prowadzący zajęcia układa dla niego założenia spersonalizowanej diety oraz jadłospis -  tłumacząc wszystkie ważne zagadnienia związane ze współpracą dietetyczną. W tym segmencie uczestnicy mają okazję przyjrzeć się pracy dietetyka od podszewki, jednocześnie mogąc zapytać o każdy aspekt związany z dietoterapią.

 • Jadłospis blokowy jako przydatne narzędzie do współpracy z klientem

W tej części przedstawione zostaną założenia jadłospisu blokowego - czyli narzędzia dzięki któremu każdy trener po odrobinie pracy (samodzielnym ułożeniu jadłospisów) będzie mógł wspierać swoich klientów od strony żywieniowej. Prowadzący wyjaśnia wszystkie założenia niezbędna do stworzenia jadłospisu, pokazuję przykładowy schemat oraz objaśnia jak efektywnie wykorzystać tę metodę w pracy trenera.

 • Zasadność suplementacji/Case study

Po uprzednim przygotowaniu teoretycznym, na podstawie kilku przykładów z praktyki dietetyka, prowadzący przedstawia i omawia praktyczne zastosowanie suplementacji przy współpracy ze sportowcami zawodowymi jak i amatorami. Rozróżnia zasadność suplementacji zależnie od przypadku, charakteru sportu oraz celów. W tym segmencie zostają również omówione suplementy które mimo swej popularności nie mają prawa działać.

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Ukończone 18 lat;
 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność);
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 199 zł)

CENA KURSU TRENER PERSONALNY BIAŁYSTOK:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

999 zł!
Korzystając z promocji otrzymujesz 4 kursy w cenie dwóch i 6 dokumentów potwierdzających zdobyte kwalifikacje Trenera Personalnego

Skorzystaj ze zniżki 100 PLN!
Zapisz się na kurs, opłać go w całości i otrzymaj 100 zł zniżki.

 

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

Aktualnie nie prowadzimy tego kursu. Jeżeli jesteś nim zainteresowany skontaktuj się z nami.

Na kurs zapiszesz się tutaj: zapisy

Ukończyłeś jeden z naszych kursów? Poleć kurs znajomemu i odbierz 200 zł.

Wyślij na email kontakt@fit-academy.pl imię i nazwisko osoby która jest z Twojego polecenia.

W ciągu 7 dni otrzymasz od nas 200 zł na swoje konto.

Miejsce:

Klub Calypso Białystok jest nowoczesnym klubem fitness, znajdującym się w Galerii Jurowieckiej.

Wyposażony jest w klimatyzowaną, przestronną salę do aerobiku oraz siłownię z wysokiej klasy sprzętem siłowym i kardio, stwarzającym komfortowe warunki do prowadzenia szerokiej gamy zajęć fitness. W swojej ofercie posiada również jumping - zajęcia na trampolinach, saunę oraz Kids Play - mini przedszkole dla dzieci wraz z opieką opiekunki. Zobacz galerie klubu!

CZAS TRWANIA KURSU:

Weekendowo: 10 dni (5 weekendów) sb-nd, 5-8h dziennie
Dziennie: 10 dni pon-pt (bez sobót i niedziel) 5-8h dziennie

Wybierz nasz kurs trenerski

Kurs na trenera personalnego w Białymstoku prowadzą między innymi:

JULIUSZ ZDAŃSKI

Doświadczony trener personalny, instruktor kulturystyki, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na specjalizacji sporty siłowe i fitness, przewodniczący Akademickiej Sekcji Sportów Siłowych, uczestnik wielu kursów. Swój warsztat przygotowania motorycznego szlifował pod okiem najlepszych specjalistów w prestiżowym Macklin’s Gym Marbella będącym jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ośrodków przygotowawczych w Europie, promującym m.in. Tysona Fury, BJ Saundersa oraz inne gwiazdy boksu i sportów walki. Oprócz prowadzenia treningów personalnych współpacuje z zawodnikami MMA poznańskiego Ankosu nad ich przygotowaniem motorycznym. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od najmłodszych lat w klubie zapaśniczym poprzez mma i brazylijskie jiu-jitsu, na trójboju siłowym kończąc. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu treningu i żywienia, zawsze jest na bierząco z wynikami badań. Specjalizuje się w metodyce i programowaniu treningu. Cechuje go skrupulatne i wnikliwe podejście, jest wymagający zarówno wobec siebie jak i swoich podopiecznych.

MARTA I RADEK BIERZANOWSCY

Małżeństwo dwójki pozytywnie zakręconych fit freaków, których energia  przewyższa reaktor jądrowy. Trenerzy personalni, działający zarówno na rynku polskim jak i europejskim.

Założyciele firmy Fit Klinika, dzięki której wielu ludzi odzyskało zdrowie, sprawność i przede wszystkim nową lepszą sylwetkę.

Bierzanowscy to utalentowany duet, para małżeńska , która swoją energią, pozytywną osobowością i charyzmą zaraża ludzi do aktywności fizycznej jak również do zdrowego żywienia. Marta, prócz specjalizacji z kulturystyki jest dietetykiem oraz fizjoterapeutą a jej konikiem jest trening medyczny i leczenie bólu. Radek to Trener Roku 2016, EKSPERT PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO, MULTI-MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI W ZAPASACH, TRENER SPORTOWCÓW Z WIELKIEJ BRYTANII, WALII I USA. POD JEGO OKIEM TRENOWALI ZAWODNICY MMA KLASY MISTRZOWSKIEJ, WALCZĄCY M.IN. W NAJWIĘKSZEJ FEDERACJI ŚWIATA UFC TJ. JAMES THOMPSON, RONNIE MANN, BRETT JONS. Radek i Marta to ludzie o podobnych poglądach, z ogromną ilością endorfin. Para dobrana doskonale. Wykłady prowadzą, by inspirować, dopingować, motywować i pobudzać przyszłych trenerów i siebie nawzajem, by zrobić jeszcze więcej ...  By stać się bardziej! Aby wykorzystać każdy dzień i osiągnąć wyniki wcześniej uznane za niemożliwe.

Zapisz się na kurs

Dostępne terminy:

Aktualnie nie prowadzimy tego kursu. Jeżeli jesteś nim zainteresowany skontaktuj się z nami.