Trener Personalny – Kurs Białystok

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Kurs Online

Aktualnie nie prowadzimy żadnego kursu w Białymstoku, jednak nic straconego!

Zapisz się na kurs trenera personalnego edycja ONLINE

w promocyjnej cenie!

 

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY Kurs składa się z 6 modułów: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis modułów   Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego. W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

 

Kurs Trenera Białystok - Video

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Instruktora Siłowni w wersji PL i ENGCertyfikat Trenera personalnego w wersji PL i ENG oraz posiadamy status Jednostki Kształcenia Ustawicznego, wydajemy zaświadczenia na podstawie § 22 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 19 marca 2019 r. W sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 5 weekendowych zjazdów oraz obszernych materiałów dostępnych w formie on-line. W czasie kursu skorzystasz z:

 • Podręcznik „Gym Handbook” z 2018 roku.
 • Zeszyt ćwiczeń Fit Academy.
 • Praktyczny notatnik ćwiczeń siłowych.
 • Dostęp do lekcji i materiałów on-line

Szczegółowy opis materiałów, które otrzymasz znajduję się tutaj

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Białymstoku

i innych miastach partnerskich

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 12 modułów.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to Moduł 5 - Odżywianie.

Piąty moduł Kursu Trenera Personalnego dotyczy odżywiania. Jest ono nieodzownym elementem uzupełniającym każdy plan treningowy. To od niego w dużym stopniu zależy to, czy i w jakim tempie klient osiągnie założone cele oraz co najważniejsze - czy utrzyma uzyskane wcześniej rezultaty. Dlatego tak ważne jest, by Trener Personalny prócz kwalifikacji w obszarze oceny stanu zdrowia i umiejętności doboru odpowiedniego planu treningowego posiadał także kompetencje w zakresie dietetyki.

Moduł rozpoczyna się od kwestii teoretycznej podczas której omówione zostają wszelkie podstawowe aspekty związane z dietetyką sportową. Od makroskładników, witamin i składników mineralnych po najefektywniejsze strategie żywieniowe stosowane przy współpracy ze sportowcami zawodowymi jak i osobami trenującymi amatorsko.

Uczestniczący w module kursanci nauczą się samodzielnie komponować plany żywieniowe w postaci prawidłowo zbilansowanych posiłków, ustanawiając tym samym prawidłowe wzorce żywieniowe - zarówno w procesie odchudzania jak również przybierania na wadze.

MODUŁ 5 Odżywianie

> Czas trwania: 5h zajęć pod okiem szkoleniowca.

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 5

kurs trenera personalnego bialystok

Ćwiczenia:

 • Wprowadzenie do współpracy z klientem od kwestii żywieniowej

W tym segmencie omawiamy i przeprowadzamy pierwszy krok podczas współpracy z klientem, czyli wywiad żywieniowy.  W pierwszym etapie omówione zostaną wszystkie zagadnienia związane z profesjonalnym wywiadem, następnie uczestnicy szkolenia sami przeprowadzają przykładowy wywiad na łamach grupy. Ocenią poszczególne przypadki kwalifikując pomoc w ramach własnych zadań zawodowych lub odsyłają do dietetyka bądź innego specjalisty.

 • Układanie praktycznych zaleceń dietetycznych

Z uwzględnieniem poszczególnych przypadków uczestnicy szkolenia wraz z prowadzącym udzielają konkretnych rad żywieniowych dla zdefiniowanych w trakcie ćwiczenia przypadków.

Kreują najważniejsze zalecenia żywieniowe dla danej osoby, zależnie od jej potrzeb, poziomu wiedzy, celów oraz stanu zdrowia. Pod koniec tego segmentu należy ułożyć 5 istotnych zaleceń do przestawienia dla wymyślonego klienta.

kurs trenera bialystok porady dietetyczne

 • Studium przypadku wraz z prowadzącym

Na podstawie wymyślonego przez grupę klienta, prowadzący zajęcia układa dla niego założenia spersonalizowanej diety oraz jadłospis -  tłumacząc wszystkie ważne zagadnienia związane ze współpracą dietetyczną. W tym segmencie uczestnicy mają okazję przyjrzeć się pracy dietetyka od podszewki, jednocześnie mogąc zapytać o każdy aspekt związany z dietoterapią.

 • Jadłospis blokowy jako przydatne narzędzie do współpracy z klientem

W tej części przedstawione zostaną założenia jadłospisu blokowego - czyli narzędzia dzięki któremu każdy trener po odrobinie pracy (samodzielnym ułożeniu jadłospisów) będzie mógł wspierać swoich klientów od strony żywieniowej. Prowadzący wyjaśnia wszystkie założenia niezbędna do stworzenia jadłospisu, pokazuję przykładowy schemat oraz objaśnia jak efektywnie wykorzystać tę metodę w pracy trenera.

 • Zasadność suplementacji/Case study

Po uprzednim przygotowaniu teoretycznym, na podstawie kilku przykładów z praktyki dietetyka, prowadzący przedstawia i omawia praktyczne zastosowanie suplementacji przy współpracy ze sportowcami zawodowymi jak i amatorami. Rozróżnia zasadność suplementacji zależnie od przypadku, charakteru sportu oraz celów. W tym segmencie zostają również omówione suplementy które mimo swej popularności nie mają prawa działać.

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Ukończone 18 lat;
 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność);
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 199 zł)

CENA KURSU TRENER PERSONALNY BIAŁYSTOK:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1199zł *

UWAGA OFERTA SPECJALNA dla stałych klientów klubu Calypso Białystok

- cena kursu Trener Personalny + Instruktor Siłowni 999 zł!

<<< Polecaj nasz kurs i zarabiaj! >>>

Za każda polecona osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy 100 zł rabatu na kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni!

Co musisz zrobić?

 1. Poleć nasz kurs znajomemu.
 2. Wyślij nazwisko osoby której poleciłeś kurs.
 3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni, Ty (za każdą osobę) otrzymujesz 100 zł na swoje konto, a znajomy 100 zł zniżki na swój kurs Trener Personalny + Instruktor.

Ponadto:

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

Kurs weekendowy odbywa się dniach Od 13.11 do 12.12. Na kurs zapiszesz się tutaj: zapisy

Miejsce:

Klub Calypso Białystok jest nowoczesnym klubem fitness, znajdującym się w Galerii Jurowieckiej.

Wyposażony jest w klimatyzowaną, przestronną salę do aerobiku oraz siłownię z wysokiej klasy sprzętem siłowym i kardio, stwarzającym komfortowe warunki do prowadzenia szerokiej gamy zajęć fitness. W swojej ofercie posiada również jumping - zajęcia na trampolinach, saunę oraz Kids Play - mini przedszkole dla dzieci wraz z opieką opiekunki. Zobacz galerie klubu!

CZAS TRWANIA KURSU:

Weekendowo: 10 dni (5 zjazdów) sb-nd, 5-8h dziennie

Wybierz nasz kurs trenerski

Kurs na trenera personalnego w Białymstoku prowadzą między innymi:

JULIUSZ ZDAŃSKI

Doświadczony trener personalny, instruktor kulturystyki, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na specjalizacji sporty siłowe i fitness, przewodniczący Akademickiej Sekcji Sportów Siłowych, uczestnik wielu kursów. Swój warsztat przygotowania motorycznego szlifował pod okiem najlepszych specjalistów w prestiżowym Macklin’s Gym Marbella będącym jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ośrodków przygotowawczych w Europie, promującym m.in. Tysona Fury, BJ Saundersa oraz inne gwiazdy boksu i sportów walki. Oprócz prowadzenia treningów personalnych współpacuje z zawodnikami MMA poznańskiego Ankosu nad ich przygotowaniem motorycznym. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od najmłodszych lat w klubie zapaśniczym poprzez mma i brazylijskie jiu-jitsu, na trójboju siłowym kończąc. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu treningu i żywienia, zawsze jest na bierząco z wynikami badań. Specjalizuje się w metodyce i programowaniu treningu. Cechuje go skrupulatne i wnikliwe podejście, jest wymagający zarówno wobec siebie jak i swoich podopiecznych.

MARTA I RADEK BIERZANOWSCY

Małżeństwo dwójki pozytywnie zakręconych fit freaków, których energia  przewyższa reaktor jądrowy. Trenerzy personalni, działający zarówno na rynku polskim jak i europejskim.

Założyciele firmy Fit Klinika, dzięki której wielu ludzi odzyskało zdrowie, sprawność i przede wszystkim nową lepszą sylwetkę.

Bierzanowscy to utalentowany duet, para małżeńska , która swoją energią, pozytywną osobowością i charyzmą zaraża ludzi do aktywności fizycznej jak również do zdrowego żywienia. Marta, prócz specjalizacji z kulturystyki jest dietetykiem oraz fizjoterapeutą a jej konikiem jest trening medyczny i leczenie bólu. Radek to Trener Roku 2016, EKSPERT PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO, MULTI-MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI W ZAPASACH, TRENER SPORTOWCÓW Z WIELKIEJ BRYTANII, WALII I USA. POD JEGO OKIEM TRENOWALI ZAWODNICY MMA KLASY MISTRZOWSKIEJ, WALCZĄCY M.IN. W NAJWIĘKSZEJ FEDERACJI ŚWIATA UFC TJ. JAMES THOMPSON, RONNIE MANN, BRETT JONS. Radek i Marta to ludzie o podobnych poglądach, z ogromną ilością endorfin. Para dobrana doskonale. Wykłady prowadzą, by inspirować, dopingować, motywować i pobudzać przyszłych trenerów i siebie nawzajem, by zrobić jeszcze więcej ...  By stać się bardziej! Aby wykorzystać każdy dzień i osiągnąć wyniki wcześniej uznane za niemożliwe.

Zarezerwuj miejsce

 1. W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza i podanie poprawnych danych (mail, nr tel., imię i nazwisko)
 2. Po poprawnym wypełnieniu formularza należy uiścić opłatę w wysokości 199 zł.
 3. Na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość zawierająca szczegółowe informacje dotyczące organizacji wybranego szkolenia (UWAGA: dla pewności sprawdź również folder SPAM).

UWAGA: Rezerwacja miejsca na kursie gwarantowana jest jedynie po wpłacie zaliczki 199 zł. Zapisy bez uiszczenia wpłaty nie będą respektowane.

Dane do przelewu:

Fit Academy
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Numer konta bankowego:
PL 94 1090 2590 0000 0001 3129 9445

Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

W razie pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktu
kontakt@fit-academy.pl

Karolina +48 570 907 392
Pn-pt: 9-17  Sob-niedz. 9-14

Kamila +48 790 298 911
Pon-pt: 11-19 Sob-niedz: 9-14

Zapisz się na kurs