Trener Personalny – Kurs Warszawa

with Brak komentarzy

 

Kurs Trenera Warszawa - Video

Ocena kursu według kursantów (5/5):

Cena kursu: 1999 zł

Wariant kursu: dzienny lub weekendowy

Czas trwania:
Kurs dzienny:
od 17.06 - 28.06
Aktualnie trwa teoretyczna część szkolenia.
Do kursu możesz dołączyć do 21.06
Kurs weekendowy:
od 22.06 - 21.07

Aktualnie trwa teoretyczna część szkolenia.
Do kursu możesz dołączyć do 22.06

Dodatkowe promocje:

 • zapłać z góry i otrzymaj 100 zł rabatu
 • poleć znajomego i otrzymaj 200 zł


Zapisuję się na kurs!

 

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Fit Academy to jedna z największych szkół trenerskich w Polsce, spełniająca najwyższe standardy programowe. Nasze kursy opierają się na europejskich ramach kwalifikacji.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Wyszkoliliśmy ponad 17 000 Trenerów Personalnych, którzy rozpoczęli swoją karierę w Polsce i za granicą.

Kurs Dzienny

Czas trwania - od 17.06 - 28.06
(Poniedziałek - Piątek)

Zapisuję się na kurs!

Aktualnie trwa teoretyczna część szkolenia.
Do kursu możesz dołączyć do 21.06

Kurs Weekendowy

Czas trwania - od 22.06 - 21.07
(Soboty i Niedziele)

Zapisuję się na kurs!

Aktualnie trwa teoretyczna część szkolenia.
Do kursu możesz dołączyć do 22.06

Obecnie trwa teoretyczna cześć szkolenia na platformie, którą realizujesz swobodnie w domu. Zajęcia praktyczne startują 29.10

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

Kurs składa się z 5 modułów: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis każdego z nich. Pierwsze dwa moduły stanowią wiedzę prezentowaną w formie wykładów oraz materiałów instruktażowych na naszej platformie e-learningowej. Kursant Fit-Academy zapoznając się z materiałami online w trakcie trwania dwóch pierwszych weekendów kursu - przygotowuje się do trzech kolejnych modułów, które w 100% są !ZAJĘCIAMI PRAKTYCZNYMI!

W trakcie trwania zajęć praktycznych kursant opracowuje przynajmniej 1 studium przypadku klienta personalnego wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego. W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne cieżary, kettelbels i trx.

 

Kurs Trenera Warszawa - Video

 

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Instruktora Siłowni w wersji PL i ENGCertyfikat Trenera personalnego w wersji PL i ENG

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 5 modułów oraz obszernych materiałów dostępnych w formie on-line na specjalnej platformie do e-learningu.

W czasie kursu skorzystasz z:

 • Podręcznik „Gym Handbook”.
 • Zeszyt ćwiczeń Fit Academy.
 • Praktyczny notatnik ćwiczeń siłowych.
 • Dostęp w trakcie trwania kursu oraz po jego zakończeniu do lekcji i materiałów on-line na naszej platformie e-learningowej.

Szczegółowy opis materiałów, które otrzymasz znajduję się tutaj

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Warszawie

i innych miastach partnerskich.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to moduł 4

Kompleksowe i praktyczne podejście do treningu personalnego – temat: Budowa Treningu Personalnego Trener Personalny to wielowymiarowy zawód, oparty zarówno na wiedzy o naszym ciele, a także relacjach między ludzkich oraz komunikacji interpersonalnej. Dzięki temu wzbogaciliśmy nasz wyjątkowy kursu o moduł, w którym w sposób praktyczny pokażemy jak budować konkretne jednostki treningu personalnego. Rozpoczniemy od aspektów dydaktycznych, od których każdy nowy trener musi pamiętać, nauczając nowych ruchów czy też kształcąc nowe nawyki ruchowe swoich podopiecznych. kurs trenera personalnego warszawa Dowiesz się w jaki sposób przeprowadzać instruktarz danego ćwiczenia. Ile mówić ? Jak zbierać informacje zwrotne. Dzięki temu, będziesz nauczał skutecznie, będziesz wiedział kiedy włączyć nowe ćwiczenia oraz jak odpowiednio sterować „przekazem” aby być najefektywniejszym trenerem. Następnie poznasz rozwiązania, jak zorganizować trening tak, aby zintensyfikować prace podopiecznych i wykorzystać każdą minutę treningu. Przełoży się to bezpośrednio na efekty zdrowotne, sylwetkowe czy też sportowe.

kurs trenera personalnego rozgrzewka

Rozgrzewka to temat często zapomniany, a z pewnością traktowany pobieżnie. Każdy wie, że jest, że działa i często wygląda w każdym treningu podobnie.  W Fit Academy wychodzimy z założenia, że jedną z ważniejszych zasad w treningu personalnym jest zasada Indywidualizacji. Celem rozgrzewki jest przygotowanie organizmu do podjęcia aktywności fizycznej w części głównej treningu, w stanie najwyższej gotowości psychofizycznej.

Najważniejszym z celów prawidłowej rozgrzewki jest podniesienie temperatury ciała klienta, a najbardziej praktycznym wskaźnikiem wzrostu temperatury mięśni jest pojawienie się gorącego potu.  Już zwiększenie temperatury ciała o 1ᵒC (ok. 10 min truchtu) zwiększa rozciągliwość włókien mięśniowych o 30%, zwiększa ich moc maksymalną o 15-20%. Rozgrzewka dzięki podniesieniu częstotliwości skurczów serca podwyższa również mentalną gotowość człowieka do wysiłku, poprawia ergonomię pracy, zwiększa przekazywanie tlenu do mięśni oraz chroni aparat ruchu przed urazami.

Wymienione efekty stanowią zaledwie część korzyści wynikających z podniesienia temperatury ciała, a to przecież dopiero pierwszy etap rozgrzewki. Większość dyscyplin sportu opiera się o aktywności dynamicznej, dlatego nie ma wątpliwości, iż w przygotowaniu do działań sportowych przeważać powinno  rozciąganie dynamiczne (stretching dynamiczny).

Tradycyjne naciąganie mięśni - stretching statyczny - przynosi efekt przeciwny do podstawowego celu rozgrzewki, tj. podniesienia temperatury ciała. „Zastygając” w pozycji rozciągania wychładzamy organizm, cofając wszystkie wcześniej wymienione korzyści. W trakcie tego rodzaju stretchingu -rozciąganie mięśni często ograniczone jest przez działanie punktów spustowych i brak prawidłowych ruchów ślizgowych tkanek miękkich  i powięzi między sobą. Punkty spustowe powstają w wyniku długotrwałego doświadczania stresu, przeciążeń treningowych, błędnych wzorców ruchowych oraz utrzymywania nieprawidłowej postawy ciała. Można porównać je do węzełków na elastycznej gumie, które ograniczają jej rozciągliwość. Podobnie dzieje się w przypadku mięśni, które próbujemy statycznie rozciągnąć. Oddalając przyczepy początkowe i końcowe mięśnia, w którym występują takie „słupełki”, otoczone mniej elastycznym kombinezonem- (odwodnionymi powięziami), nie spodziewajmy się, że będą one pełnić swoją funkcję  skurczowo-rozkurczową efektywnie.

Technika autouwalniania powięziowo-mięśniowego, dzięki sile nacisku na tkankę mięśniową dosłownie rozrywa posklejane powięzie i uwalnia punkty spustowe umożliwiając tkance mięśniowej prawidłowe funkcjonowanie. Odpowiednią siłę nacisku w technice autouwalniania powięziowo- mięśniowego wywołujemy za pomocą takich przyborów jak gumowany wałek, różnego rodzaju piłki (do lacrosse, tenisa, basebola, golfa) lub specjalne rollery ręczne. Aplikując nacisk na różne części ciała, poszukujemy miejsc bolesności w tkance mięśniowej. Po odkryciu takiego miejsca bolesności możemy kontynuować dociskanie za pomocą przyboru i czekać, aż odczucie bólu minie, lub, jeśli to możliwe, zastosować technikę aktywnego rozluźniania i wykorzystać siłę pracy mięśnia w którym uwalniamy punkty spustowe – wykonując ruch danej części ciała.

Ostatnim z prezentowanych podczas zajęć kursu trenera personalnego modeli zmniejszenia sztywności jednostek ścięgnisto-mięśniowych jest poizometryczna relaksacja mięsni. Jako metoda stretchingu opiera się na fizjologicznych mechanizmach odruchu na rozciąganie, która rozluźnia też mm antagonistyczny do rozciąganego.

Wykonuje się ją cyklicznie, a każdy cykl składa się z 3 faz:

 • faza- rozciągnięcie mięśni do pierwszego najmniejszego uczucia rozciągania
 • faza- bardzo lekki nacisk przeciwko oporowi. (napięcie izometryczne). Opór ok. 20%max. trwające ok 8 sekund (3 głębokie wdechy)
 • faza- podczas zaprzestania nacisku przeciw oporowi następuje rozluźnienie rozciąganych mięśni (podczas wydechu). W tym czasie następuje powolne zwiększenie zakresu ruchu w danym stawie. Najlepiej połączyć tę fazę z wydechem. Cały cykl powtarzamy od 2 do 4 razy. Każdy z prezentowanych powyżej modeli powinien zostać dopasowany zarówno do potrzeb klienta personalnego jak i zostać zastosowany w odpowiednim miejscy toku wszechstronnej jednostki personalnej.

kurs na trenera personalnego warszawa

Podczas realizacji modułu Budowa Treningu Personalnego omówimy szerzej:

 • Organizacje pracy trenera personalnego
 • Różne systemy rozgrzewkowe
 • Kiedy wprowadzać nowe ćwiczenia
 • Jak nauczać skuteczniej ?
 • Trening rekreacyjny a sportowy ?
 • Narzędzia i zasady podnoszące intensywność i efektywność treningu
 • Trening kobiet – najważniejsze aspekty pracy, na co zwracać uwagę ?
 • Korelacje odpowiedniej rozgrzewki z częścią główną treningu
 • Trening osób otyłych - najważniejsze aspekty pracy, na co zwracać uwagę ?
 • Zasady stosowania progresji ćwiczeń

Na końcu przedstawione zostaną konkretne przypadki i sytuacje z, którymi najczęściej spotyka się Trener Personalny

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 4

MODUŁ 4 Kompleksowe i praktyczne podejście do treningu personalnego > Czas trwania: 300 min. w obrębie nabywania wiedzy i umiejętności z pomocą szkoleniowca. Uczestnicy podzieleni na dwa lub trzy zespoły przygotowują rozgrzewkę funkcjonalną wg. Systemu RAMP dla osoby:

 • Grupa 1 – Aktywnej przed treningiem dolnej cz. ciała
 • Grupa 2 – Początkującej przed treningiem górnej cz. ciała
 • Grupa 3 – Prozdrowotnej dla osoby z deficytami ruchowymi

Prowadzenie treningu indywidualnego. Uczestnicy uczą się specyfiki prowadzenia treningu indywidualnego. kurs trenera personalnego w warszawie cwiczenia Wykorzystanie poznanych ćwiczeń w treningu indywidualnym z drugą osobą. Uczestnicy podzieleni w pary wykonują trening, po uprzednim wykonaniu wywiadu.   Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Ukończone 18 lat;
 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność);
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 199 zł)

SPRAWDŹ OPINIE O KURSIE

Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy
4.7
Based on 77 reviews
napędzany przez Facebook
Alex Majewska
Alex Majewska
2024-04-04T18:09:57+0000
Odwołanie kursu 3 dni przed rozpoczęciem bez podania jakiejkolwiek przyczyny, traktowanie klienta na poziomie zerowym.... Takie rzeczy powinno się ogłaszać z większym wyprzedzeniem!!!czytaj więcej
Paula Moczulska
Paula Moczulska
2024-03-20T16:57:22+0000
Świetnie przygotowany kurs!Dla mnie jako fizjoterapeutki wiedza praktyczna była najważniejsza , tego od kursu... oczekiwałam i właśnie to dostałam! Cieszę się, że zdecydowałam się na FitAcademy. Kurs to idealne uzupełnienie moich studiów, czuję się gotowa do pracy 💪 dodatkowo super kontakt z administracją, szybkie odpowiedzi, cały proces przebiega bezproblemowo. Świetni, merytorycznie przygotowani prowadzący, przekazana cała masa wiedzy ☺️polecam!!!czytaj więcej
Justyna Darafaj
Justyna Darafaj
2024-03-20T13:30:59+0000
Polecam, duża dawka wiedzy i super podejście do kursantów ! 🙂
Maciej Piotr Balcerek
Maciej Piotr Balcerek
2024-03-20T09:56:27+0000
Profesjonalizm 100% Polecam !
Magdalena Chromińska
Magdalena Chromińska
2024-03-03T19:51:57+0000
Poza niezbędną wiedzą z zakresu programowania treningu, zostałam przygotowana do tego jak najlepiej zająć się klientem,... ocenić jego możliwości i budować relacje na długi czas. Świetnie przygotowane szkolenie w module teoretycznym jak i praktycznym. Dziękuję Fit Academy za wiedzę oraz za motywację do dalszych działań 👌czytaj więcej
Patryk Brojacz
Patryk Brojacz
2024-01-23T19:41:06+0000
Szczególy oceny na google.
Andrzej Kozłowski
Andrzej Kozłowski
2023-08-11T07:42:16+0000
Sporo osób frustruje się ponieważ nie zdały ezgaminu. Rynek niestety nauczył ludzi, że za pieniądze należy się... certyfikat. Fit Academy trzyma poziom i nie rozdaje certyfikatów za pieniądze. Pełna polecajkaczytaj więcej
Tomasz Biel
Tomasz Biel
2023-08-11T06:56:06+0000
To mój drugi kurs w Fit Academy. Po raz pierwszy korzystam z metody e-learningowej, jestem zachwycony formą przekazu... wiadomości, materiałami do nauki, o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kursy na 5+. Dla mnie rewelacja! POLECAMczytaj więcej
Marcin Garrix
Marcin Garrix
2023-07-25T10:01:32+0000
Śmiało mogę polecić ten kursy. Praktyczna i kompletna wiedza przygotowująca do pracy trenera personalnego. Robiłem... kurs stacjonarny i online. Z czystym sumieniem polecam.czytaj więcej
Wiktor Grol
Wiktor Grol
2023-02-26T17:39:18+0000
Profesjonalizm oraz doświadczenie Prowadzących sprawiają, że wiedzę pochłania się z radością, bardzo polecam!
Kinga Gaca
Kinga Gaca
2022-07-25T10:40:44+0000
Serdecznie polecam Fit Academy. Przyjazna atmosfera, wiedza poparta badaniami, pełen profesjonalizm instruktorów... prowadzących kurs. Dużo się nauczylam, dziękuję!czytaj więcej
Paweł Benedict
Paweł Benedict
2022-07-25T07:45:44+0000
Polecam Fit Academy, dobrze przekazana wiedza, profesjonalne podejście i super zagwarantowane warunki podczas całego... kursu.czytaj więcej
Joanna Iwaszko
Joanna Iwaszko
2022-01-25T15:51:07+0000
Polecam, pełen profesjonalizm...
Tomasz Napierała
Tomasz Napierała
2021-09-14T07:49:31+0000
Polecam , bardzo dużo praktycznej wiedzy i mega zaangażowanie instruktorów prowadzących kurs 💪👍
Paweł Wierzbicki
Paweł Wierzbicki
2021-09-13T15:01:50+0000
Profesjonalne podejście, dużo wiedzy, której nie można znaleźć w podręcznikach. Umiejętności, które można nabyć... sprawdzają się w pracy z podopiecznymi i powodują, że stajesz się bez konkurencyjnym trenerem w branży fitnessczytaj więcej
Karina Burdziuk
Karina Burdziuk
2021-03-08T10:53:29+0000
Polecam z całego serca Fit Academy , jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy i profesjonalnym podejściu do kursantów. Kadra... szkoleniowców na medal . Dużo praktyki co było dla mnie bardzo ważne, przesympatyczna atmosfera i wspaniali ludzie ! Na pewno jeszcze skorzystam 😊🙏czytaj więcej
Hubert Kubis
Hubert Kubis
2021-03-06T12:02:25+0000
Szczerze polecam Konrada !!! Profesjonalista i encyklopedia wiedzy !To znakomity trener personalny oraz... szkoleniowiec. Miałem możliwość był pod jego skrzydłami podczas kursu i zrobił na mnie mega wrażenie! Najbardziej merytoryczny instruktor w swojej dziedzinie !Bardzo mi zaimponował ! Polecam w 100 %czytaj więcej
Marcin Joachim Grzegorczyk
Marcin Joachim Grzegorczyk
2020-05-26T08:15:52+0000
Praktycy którzy nauczą, wyjaśnią, pokażą, jak w praktyce pomagac innym spełniać i realizować swoje marzenia sportowe i... nie tylko. Inspirują do dalszego rozwoju.dziękuję wam raz jeszcze za ten czas 😉czytaj więcej
Tobiasz Barcik
Tobiasz Barcik
2020-05-24T13:55:07+0000
Bardzo profesjonalny kurs mimo tego że był online. Duża dawka wiedzy (teoretycznej i praktycznej) i humoru. Polecam... wszystkim 💪czytaj więcej
Edyta Raczynska
Edyta Raczynska
2020-05-24T08:08:08+0000
Kurs online jest zrobiony rewelacyjnie! Miałam możliwość uczestniczenia w live interakcjach z prowadzącymi i dostęp do... wielogodzinnych nagrań filmowych z każdej tematyki: ćwiczenia siłowe, anatomii ze szkieletem 3d, suplementacji, odzywiania, wad postawy i długo by tak wymieniać. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona w jak merytoryczny sposób zostały one zrobione. Miałam możliwość wielokrotnego ogladania i analizowania materiałów, co w przypadku kurs stacjonarnego nie było możliwe, co jest wielka przewaga kursu online. Mam nadzieję, że zachęcę więcej osób do nauki w firmie online z Fit Academy, ponieważ stawiają oni także w kursie online na praktykę. Mogłam nauczyć się układania planów treningowych dla wielu różnych przypadków, a później zweryfikować je z przykładowymi rozwiązaniami podanymi w sposób szczegółowy przez prowadzacych . Wielkie podziękowania dla całej kadry Fit- Academy za tak świetnie skonstruowany kurs, a przede wszystkim za tak rewelacyjnych prowadzących! Bardzo polecamczytaj więcej
Krzysztof Horodeński
Krzysztof Horodeński
2020-02-07T11:22:50+0000
Nie polecam, na kursie mówią że tylko 5% ludzi zostaje potem trenerami personalnymi, po tym kursie to mam wrażenie że... nikt po tych kursach nie został nigdy trenerem ocena 0/10. Skupianie się na jakiś niepotrzebnych rzeczach praktyka ograniczona do minimum, zastanawiam się czy nie iść do rzecznika praw konsumenta żeby choć trochę koszty zostały zwrócone bo 1400 zł za to co prezentuje ta firma to jakiś żart. Skończyć takie coś to już lepiej chyba nic nie skończyć, zero wiedzy, zero praktyki, stracony czas, stracona kasa.czytaj więcej
Bartosz Sadkowski
Bartosz Sadkowski
2020-01-28T12:13:18+0000
Bardzo gorąco polecam 🙂 Pani Karolina zasługuje na order za wzorową służbę ponieważ w przypadku kontaktu... telefonicznego uzyskałem szereg bardzo szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi, a sama rozmowa była przyjemnością 🙂czytaj więcej
Kamila Apryas
Kamila Apryas
2020-01-01T15:21:10+0000
Przydatna wiedza podana w sposób, który przygotowuje do pracy z podopiecznymi. Polecam tę firmę 🙂
Joanna Pietrzak
Joanna Pietrzak
2019-12-10T22:00:42+0000
Moim zdaniem za mało praktyki, jeśli chodzi o ćwiczenia siłowe, za dużo skupiania się na streching'u. Na kursie... zabrakło czasu na takie ćwiczenia jak martwy sumo, przysiad sumo czy zarzut. Może nie są to ćwiczenia dla początkujących ale idąc na ten kurs miałam nadzieje że nauczę sie poprawnej techniki tych właśnie ćwiczeń. Niestety nie udało się 😉czytaj więcej
Karol Białoń
Karol Białoń
2019-12-09T20:38:35+0000
Polecam kurs trenera personalnego w Katowicach, świetna atmosfera jak i wykwalifikowana kadra posiadająca ogrom wiedzy😁
Magda Dyś
Magda Dyś
2019-10-15T10:50:55+0000
Polecam jak najbardziej kurs Trenera personalnego i instruktora siłowni w Krakowie. Profesjonalna kadra, ogrom wiedzy... teoretycznej i praktycznej oraz świetna atmosfera przekonało mnie do kontynuowania szkolen z Fit Academy. Była moc! 💪czytaj więcej
Klaudia Mirecka - Żeńca
Klaudia Mirecka - Żeńca
2019-10-15T10:32:03+0000
Polecam jak najbardziej!
Dominika Pieprzyca
Dominika Pieprzyca
2019-03-27T21:26:52+0000
Dużo świetnie, przekazanej, potrzebnej wiedzy. Świetni doświadczeni wykładowcy. Praktyka przekazana po mistrzowsku.... Naprawdę jestem bardzo zadowolona i polecam kursy w tej firmie z całego serca.czytaj więcej
Weronika Pluta
Weronika Pluta
2019-03-25T19:36:03+0000
POLECAM Z CAŁEGO SERDUCHA kurs Trenera Personalnego w Poznaniu. Cudowna atmosfera! Łukasz i Karol pełen... profesjonalizm! 🔥 Świetne zajęcia praktyczne i teoretyczne! Będę miło wspominać ten czas! 👊🏻czytaj więcej
Aleksandra Czerwińska
Aleksandra Czerwińska
2019-03-22T22:18:59+0000
Bardzo polecam FitAcademy. Brałam udział w kursie w Łodzi na trenera personalnego i instruktora siłowni. Profesjonalni... wykładowcy, dużo praktyki i konkretne materiały dydaktyczne 💪🏼czytaj więcej
Aleksandra Gierczyk
Aleksandra Gierczyk
2019-03-22T08:19:32+0000
Profesjonalni wykładowcy, indywidualne podejście do każdego uczestnika i dawka dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej... to największe zalety tego kursu. Wszystko wytłumaczone od A do Z. Dodatkowym atutem była świetna atmosfera na kursie i dużo endorfin ! Polecam gorąco 💪💪czytaj więcej
Angelika Taras
Angelika Taras
2018-12-18T08:11:58+0000
Uczestniczyłam w kursie trener personalny i instruktor siłowni w Lublinie. Szkoleniowcy podchodzą do każdego... profesjonalnie. Są bardzo sympatyczni. Kurs spełnił moje oczekiwania, oraz zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim kurs trenera personalnego i instruktora siłowni prowadzony w Lublinie przez W. Buczak.czytaj więcej
Patrycja Wojtelewicz
Patrycja Wojtelewicz
2018-12-17T23:16:41+0000
Wybrałam kurs na instruktora siłowni i trenera personalnego w Warszawie. Mega polecam! Prowadzący przekazali nam wiedzę... w przystępny sposób, rozwiali moje wątpliwości i odpowiadali na nurtujące uczestników pytania. Zajęcia odbywały się w miłej, przyjaznej atmosferze. Bardzo podobało mi się to, że było dużo praktyki- nauczyłam się dzięki temu poprawnej techniki ćwiczeń, a co najciekawsze kurs pokazał że można się dobrze zmeczyc bez żadnych ciężarów 🤣 gorąco polecam każdemu kto chciałby się dobrze przygotować do przyszłej pracy trenera personalnego czy też Poprostu nauczyć się poprawnie wykonywać ćwiczenia. Super! 😀czytaj więcej
Monika Drączkowska
Monika Drączkowska
2018-08-15T18:29:21+0000
Polecam kurs trenera personalnego i instruktora siłowni w Lublinie. Wojtek i Maciek wykazali się pełnym... profesjonalizmem. Przyswajanie wiedzy teoretycznej jak i uczestnictwo w zajęciach praktycznych w tak miłej atmosferze to naprawdę przyjemność. Jak się szkolić na trenera to tylko z FIT ACADEMY!czytaj więcej
Klaudia Wiśniewska
Klaudia Wiśniewska
2018-06-19T15:51:46+0000
Anna S-k
Anna S-k
2018-05-18T18:45:09+0000
Bardzo dobry kurs. Polecam!!! Prowadzący Paweł i Julek świetnie przekazują wiedzę, nie ma dla nich pytan na które nie... znaliby odpowiedzi. Zarażają swoją pasja. Są niesamowici �. Siłownia faktycznie mogłaby być trochę bardziej wyposażona, ale daliśmy radę. W końcu kurs przeprowadzony przez profesjonalistów. Polecam !!!!czytaj więcej
Izzy But Noteasy
Izzy But Noteasy
2018-05-18T17:43:31+0000
Super kurs, naprawdę dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej, bdb kontakt z prowadzącymi, którzy służą radą i chętnie... dzielą się informacjami. Kurs w Krakowie może mógł mieć lepszą siłownię do zajęć ale jeśli chodzi o fachowość, to wszystko na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam!czytaj więcej
Paweł Przybyszewski
Paweł Przybyszewski
2018-05-18T12:14:31+0000
Michał Skirzewski
Michał Skirzewski
2018-05-17T15:59:38+0000
Witam wszystkich, kurs na trenera personalnego i instruktora siłowni oceniam mega, mega pozytywnie 🙂 prowadzący mają... naprawdę ogromną wiedzę, a co najważniejsze potrafią ją przekazać. Oby więcej takich kursów i firm!czytaj więcej
Romuald Orłowski
Romuald Orłowski
2018-05-14T12:26:48+0000
To był jeden z najlepszych moich wyborów. Kurs - Trener Personalny i Instruktor Siłowni Fit Academy w Lublinie to... świetna przygoda i duże wyzwanie. Trenerzy Wojciech Buczak i Maciej Mańkowski wymagający ale jednocześnie cierpliwi i bardzo pomocni. Ich profesjonalizm spowodował, że czas poświęcony na kurs w Lublinie był bardzo dobrze wykorzystany. A grupa!!! Fantastyczni ludzie, którym również dziękuję za wspólne chwile. Super atmosfera... Polecam gorąco Kurs w Lublinie.czytaj więcej
Krzyżanowska Marta
Krzyżanowska Marta
2018-05-13T14:59:43+0000
Sylwia Alicja Strachowska
Sylwia Alicja Strachowska
2018-04-14T22:23:04+0000
Wybrałam kurs trenera personalnego i instruktora siłowni w Łodzi. Ponieważ postanowiłam wyjść ze strefy komfortu i... przestać usprawiedliwiać się moja kontuzja. Czas na podejmowanie pracy zarobkowej jakiejkolwiek się skończył. Nadszedł czas na realizację siebie i odkrycie w sobie odwagi, dzięki której możemy sięgać po swoje marzenia. I ja sięgnęłam. A w Fit Academy w Łodzi otrzymałam więcej niż mogłabym się spodziewać. Niesamowite grono trenersko pedagogiczne. Wiedza przekazana w mega ciekawy sposób aż chciało się więcej, żal było kończyć zajęcia. Mega atmosfera oraz wsparcie. Nigdzie nie spotkałam tak indywidualnego podejścia. Jeśli mogłabym cofnąć czas, dokonalabym takiego samego wyboru jeśli chodzi o szkołę trenerów. Bo to nie budynek tworzy go wyjątkowym, ale ludzie i takie osoby spotykamy w Fit Academy w Łodzi. Ja mam odwagę by sięgać po marzenia, jeśli Ty też ja masz, to uderzaj do Fit Academy w Łodzi 😊czytaj więcej
Dawid Król
Dawid Król
2018-03-27T20:35:35+0000
KURS TRENERA PERSONALNEGO W KATOWICACH OCENIAM NIE NA PIĘĆ GWIAZDEK ALE NA 100 GWIAZDEK.W JEDNYM ZDANIU WSPANIALE!!!!!!... POLECAM WSZYSTKIMczytaj więcej
Tomasz Madej
Tomasz Madej
2018-03-26T16:03:41+0000
Katarzyna Szachta
Katarzyna Szachta
2018-03-26T14:52:45+0000
Kurs trenera personalnego i instruktora siłowni w Katowicach oceniam bardzo dobrze. Prowadzący byli przygotowani na... każde zajęcia i chętnie odpowiadali na pytania. Wiedza została przekazana w sposób zrozumiały, a trenerzy zadbali o to, aby każdy uczestnik przyswajał ją na bieżąco. Na zajęciach panowała przyjazna i miła atmosfera. Polecam ten kurs 🙂czytaj więcej
Damian Zieliński
Damian Zieliński
2018-03-22T23:11:01+0000
Gosia Cyganek
Gosia Cyganek
2018-03-18T18:38:09+0000
Dominika Siuciak
Dominika Siuciak
2018-03-02T17:46:58+0000
Kurs dzienny w Warszawie będę wspominać bardzo pozytywnie! Wiedza podana w sposób przystępny, bez nadęcia i na luzie.... Uważam, że w te 2 tygodnie chłopaki przekazali nam mnóstwo niezbędnej wiedzy, która na innych kursach jest pomijana. Tomek i Kuba, dzięki wielkie! 🙂 Trzymajcie tak dalej, bo jako kursanci lepiej nie mogliśmy trafić!czytaj więcej
Helen Montole
Helen Montole
2018-02-18T15:32:02+0000
Anna Pietrowicz
Anna Pietrowicz
2018-02-10T15:48:58+0000
Ola Wardzyńska
Ola Wardzyńska
2018-02-09T11:29:44+0000
Anna Kamińska
Anna Kamińska
2018-02-09T10:44:25+0000
Patryk Kamiński
Patryk Kamiński
2018-02-09T10:41:35+0000
Patryk Kurowski
Patryk Kurowski
2018-02-09T10:18:42+0000
Kurs w Krakowie szczerze mogę ocenić na bardzo dobry ! 🙂 Duża dawka wiedzy przekazana w sposób zrozumiały, zajęcia... teoretyczne bardzo ciekawe, praktyczne - pełen profesjonalizm 🙂 Każdy będzie miał swoje "pięć" minut - nie jeden raz 🙂 świetna atmosfera. Polecamczytaj więcej
Juliusz Zdański
Juliusz Zdański
2018-01-04T12:17:55+0000
Krzysztof Sowiński
Krzysztof Sowiński
2017-10-18T04:48:11+0000
Bartosz Sawiński
Bartosz Sawiński
2017-10-17T06:21:09+0000
Spoko atmosfera uśmiechnięci i pozytywnie zakreceni ludzie kurs mija bardzo szybko i przyjemnie. Dużo informacji. Godne... polecenia✌️✌️💪💪czytaj więcej
Martyna Wojtysiak-Mikuła
Martyna Wojtysiak-Mikuła
2017-10-16T19:58:22+0000
Ja jestem mega zadowolona z kursu. Wojtek, Maciej i Paweł dali czadu. Mają ogromną wiedze i doświadczenie, które w... sposób jasny i zrozumiały były nam-kursantom- przekazywane. Dużo praktyki, ćwiczeń, zadań, pytań i odpowiedzi. Rozwiewali wszelkie wątpliwości, a każdą swoją opinię opierali na faktach i dobrych argumentach. Przyjazna atmosfera, poczucie humoru i wszędzie pełno pozytywnej energii. Jak się szkolić na trenera to tylko z FIT ACADEMY!!! Polecam!!!czytaj więcej
Krzysztof Pękala
Krzysztof Pękala
2017-10-16T09:46:35+0000
Aleksander Kuliński
Aleksander Kuliński
2017-10-16T09:31:42+0000
Wysoka merytoryka prowadzących, fajny dobór zajęć,umiejętność przekazania wiedzy w ciekawy i angażujący sposób. Duży... plus, polecam.czytaj więcej
Mari Jsz
Mari Jsz
2017-10-15T21:10:12+0000
Dziś ukonczylam kurs na Trenera Personalnego i Instruktora Siłowni, jestem bardzo zadowolona z poziomu szkolenia 🙂... chlopaki szczegolnie Wojtek, Paweł i Maciek przekazują w pigułce wiedzę i duży nacisk kładą na praktyke. Zwracają uwage na najczęściej powtarzane błędy, informacje przekazyja w sposób zrozumiały, angażują grupę do pracy. Swietna luzna atmosfera na wykładach- chlopaki wrecz zarazaja swoja pasja uczestnikow kursu 🙂 na kazdy zjazd czekalam z niecierpliwością 🙂 Polecam na maxa, jak wachasz sie jakie szkolenie wybrać - Fit Academy to najlepszy wybor 🙂 Pozdrawiamczytaj więcej
Aleksandra Markowska
Aleksandra Markowska
2017-10-15T20:57:07+0000
Paulina Sakwińska
Paulina Sakwińska
2017-09-14T17:47:41+0000
Kurs trenera personalnego w Lublinie oceniam pozytywnie. 🙂 Porównując z innymi kursami trenerskimi uważam, że jest... dość obszerny. Wykładowcy starają się przekazać jak najwięcej praktycznej wiedzy. Wiele ciekawych kwestii poruszanych podczas zjazdów, wiedza przekazywana na odpowiednim poziomie, a to wszystko w miłej atmosferze. Na pewno dużo się można nauczyć. Oby więcej takich kursów w Lublinie. Polecam 🙂czytaj więcej
Michalina Radecka
Michalina Radecka
2017-09-04T15:13:56+0000
Jacek Kozłowski
Jacek Kozłowski
2017-09-04T11:00:20+0000
Oleksandr Volik
Oleksandr Volik
2017-09-04T10:41:38+0000
Bardzo dobre kursy, wykładowcy- najwyższy poziom!!!
Anna Borówka
Anna Borówka
2017-08-29T19:35:45+0000
Izabela Kowalewska
Izabela Kowalewska
2017-08-07T08:09:48+0000
Szymon Stankiewicz
Szymon Stankiewicz
2017-07-28T05:42:36+0000
Mirela Karmelita
Mirela Karmelita
2017-07-27T10:29:08+0000
Nikola Joanna
Nikola Joanna
2017-02-14T08:35:06+0000
Kurs naprawdę na poziomie. Rozmawiałam już z innymi przyjaciółmi trenerami którzy już są w zawodzie. Tego typu kursy... zdarzają się dużo mniej szczegółowe.Olbrzymia wiedza Konrad Przeradzki, Janek. Przekaz wiadomości czysty , klarowny, do zrozumienia dla każdego. Dziękuję wam bardzo chłopaki. Nawet jeżeli ktoś nie będzie pracował w zawodzie trenera to warto tą wiedzę wykorzystać w życiu codziennym.czytaj więcej
Izabela Czaja
Izabela Czaja
2016-09-14T20:06:39+0000
Bardzo polecam, kurs bardzo dobry pod względem teoretycznym, a także praktycznym. Dzięki niemu poprawiłam kilka... aspektów w moim treningu, dzięki czemu w końcu jest on w pełni efektywny 😉 Szczególne podziękowania dla Wojtka, super podejście, wiedza, dobre rady 😉czytaj więcej
Mateusz Cierniak
Mateusz Cierniak
2016-07-18T11:25:58+0000
Marcin Sajdek
Marcin Sajdek
2016-04-16T16:35:49+0000
Zdecydowanie warto. Doświadczeni wykładowcy, mega przyjazna atmosfera na zajęciach i bardziej dużo przydatnej wiedzy... praktycznej.czytaj więcej
Następne recenzje

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY WARSZAWA:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1299 zł  Kurs Trenera Personalnego

+ Poprawna Technika 100 ćwiczeń (online) 399 zł + Redukcja od A do Z (online) 299 zł = 2896 zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

1999 zł

Korzystając z promocji otrzymujesz 4 kursy w cenie dwóch i 6 dokumentów potwierdzających zdobyte kwalifikacje Trenera Personalnego

Skorzystaj ze zniżki 100 PLN!
Zapisz się na kurs, opłać go w całości i otrzymaj 100 zł zniżki.

 

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

Kurs dzienny odbywa się dniach od 17.06 - 28.06, weekendowy od 22.06 - 21.07.
Aktualnie trwa teoretyczna część szkolenia.
Do kursu możesz dołączyć do 22.06
Na kurs zapiszesz się tutaj:
zapisy

Kurs odbędzie się w CityFit Warszawa, al. Jerozolimskie 148, 02-236 Warszawa

CZAS TRWANIA KURSU:

Weekendowo: 10 dni (5 weekendów) sb-nd, 5-8h dziennie
Dziennie: 10 dni pon-pt (bez sobót i niedziel) 5-8h dziennie

Ukończyłeś jeden z naszych kursów? Poleć kurs znajomemu i odbierz 200 zł.

Wyślij na email kontakt@fit-academy.pl imię i nazwisko osoby która jest z Twojego polecenia.

W ciągu 7 dni otrzymasz od nas 200 zł na swoje konto.

Wybierz nasz kurs trenerski

Kurs na trenera personalnego w Warszawie prowadzą między innymi:

KONRAD PRZERADZKI

Wykładowca i szkoleniowiec w Instytucie Rozwoju Trenerów Personalnych Fit-Academy od 2015 roku. Certyfikowany trener personalny od 2009 roku. Systematycznie rozwija się w dziedzinach aktywności fizycznej związanych z technikami fizjoterapii i profilaktyki przeciwurazowej.

Trener personalny, Instruktor Dyscypliny Sportu – Kulturystyka. Uczestnik szkoleń: Funkcjonalny Trening Medyczny Level 1 oraz Level 2, FMS - Functional Movement Systems, Praktyczna Fizjoterapia w Sporcie, Dietetyka i Suplementacja w Sporcie, Profilaktyka pourazowa , Taśmy mięśniowe i powięzi, Lokalizacja i palpacja punktów spustowych, Zdrowy kręgosłup, Stabilizacja i mobilizacja stawów, Kontrola motoryczna, Masaż Reiki Healing Method, Masaż Shiatsu, Podstawy NLP, Pierwsza pomoc.

KRZYSZTOF GADOMSKI

Jestem trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego oraz instruktorem tenisa ziemnego. Łączę znajomość i doświadczenie z wielu dyscyplin sportu. W swojej pracy maksymalnie upraszczam metody i środki które stosuję. Każdego dnia staram się dowiedzieć czegoś nowego o treningu a następnie konfrontuję wiedzę z rzeczywistością na sali lub boisku.

Od ponad 5 lat amatorsko trenuję crossfit. W tym czasie uczestniczyłem w licznych szkoleniach i obozach związanych ze składowymi tego sport: gimnastyką, podnoszeniem ciężarów oraz treningiem kondycyjnym.

Zarezerwuj miejsce

 1. W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza i podanie poprawnych danych (mail, nr tel., imię i nazwisko)
 2. Na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość zawierająca szczegółowe informacje dotyczące organizacji wybranego szkolenia (UWAGA: dla pewności sprawdź również folder SPAM).
 3. Po poprawnym wypełnieniu formularza należy uiścić opłatę w wysokości 199 zł.

UWAGA: Rezerwacja miejsca na kursie gwarantowana jest jedynie po wpłacie zaliczki 199 zł. Zapisy bez uiszczenia wpłaty nie będą respektowane.

Dane do przelewu:

Fit Academy
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Numer konta bankowego:
PL 94 1090 2590 0000 0001 3129 9445

Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

W razie pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktu
kontakt@fit-academy.pl

Karolina +48 570 907 392
Pn-pt: 9-17  Sob-niedz. 9-14

Kamila +48 790 298 911
Pon-pt: 11-19 Sob-niedz: 9-14

Zapisz się na kurs

Kliknij tutaj i
Skorzystaj z Black Friday i kup taniej
lub kup w cenie regularnej:
[fitacademy_template_form id="18"]

Zapisz się na kurs

Dostępne terminy:

Kurs Dzienny: 17.06 - 28.06 - Zapisuję się na kurs!
Kurs Dzienny: 22.07 - 02.08 - Zapisuję się na kurs!
Kurs Dzienny: 19.08 - 30.08 - Zapisuję się na kurs!
Kurs Dzienny: 16.09 - 27.09 - Zapisuję się na kurs!
Kurs Weekendowy: 22.06 - 21.07 - Zapisuję się na kurs!
Kurs Weekendowy: 03.08 - 01.09 - Zapisuję się na kurs!
Kurs Weekendowy: 14.09 - 13.10 - Zapisuję się na kurs!
Kurs Weekendowy: 26.10 - 01.12 - Zapisuję się na kurs!