Trener Personalny – Kurs Kraków

with Brak komentarzy

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Kurs Dzienny

Czas trwania - 16.09 - 27.09 (Poniedziałek - Piątek)

Zapisz się na kurs

Kurs Weekendowy

Czas trwania - 14.09 - 13.10(Soboty i Niedziele)

Zapisz się na kurs

Najbliższy kurs zaczyna się za:

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY Kurs składa się z 6 modułów: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis modułów   Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego. W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

 

Kurs Trenera Kraków - Video

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Instruktora Siłowni w wersji PL i ENGCertyfikat Trenera personalnego w wersji PL i ENG oraz posiadamy status Jednostki Kształcenia Ustawicznego, wydajemy zaświadczenia zgodne z załącznikiem Nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017r. poz 1632)

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 5 weekendowych zjazdów oraz obszernych materiałów dostępnych w formie on-line.

W czasie kursu skorzystasz z:

 • Podręcznik „Gym Handbook” z 2018 roku.
 • Zeszyt ćwiczeń Fit Academy.
 • Praktyczny notatnik ćwiczeń siłowych.
 • Dostęp do lekcji i materiałów on-line

Szczegółowy opis materiałów, które otrzymasz znajduję się tutaj

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Krakowie

i innych miastach partnerskich.

Moduł 2 Rozszerzona wiedza w zakresie fitness – temat: Rola trenera personalnego

Moduł ukaże jak szeroki jest zawód Trenera Personalnego, przekażemy informacje na temat zasad prowadzenia treningu jeden na jeden, różnic pomiędzy pracą indywidualną a grupową oraz wyposażymy Was w niezbędne kompetencje do pracy z drugą osobą.

Program oparty został o najnowsze standardy i opracowania z takich dziedzin jak psychologia, komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, czy też strategie motywacyjne.

Rola Trenera Personalnego to także promocja zdrowia, która jest niezbędna dla naszego społeczeństwa, które często prowadzi siedzący tryb życia.

W związku z tym dokładnie przeanalizujemy:

 • Odpowiednie ćwiczenia wymagane ze względów zdrowotnych i poprawiające sprawność fizyczną.
 • Bariery i czynniki motywujące do uprawiania ćwiczeń.
 • Wytyczne dotyczące ćwiczeń dla zdrowia, dobrego samopoczucia i sprawności fizycznej.
 • Podstawowe umiejętności interpersonalne niezbędne przy budowaniu dobrych relacji w celu motywowania osób do podejmowania i systematycznego wykonywania ćwiczeń.
 • Metody i praktyki, które przyczyniają się do skutecznej dbałości o klienta
 • Profesjonalizm i standardy Dobrego Trenera!

Na końcu przedstawione zostaną konkretne przypadki i sytuacje z, którymi najczęściej spotyka się Trener Personalny.

Pod koniec kursu nie zapomnimy również o aspektach marketingowych Trenera Personalnego, załączymy je w dodatkowym module prowadzonym online, a także podczas zajęć, gdyż wszyscy nasi wykładowcy do doświadczeni trenerzy personalni, którzy znają tą branże bardzo dobrze. Pamiętajcie o zadaniu każdego nurtującego Was pytania podczas szkolenia. Pamiętajcie też, że…

Możemy mieć obszerną wiedzę z anatomii, teorii sportu pisać najlepsze plany dietetyczne, jednak to wszystko może nie być wykorzystywane z powodu braku klientów, czy też nie właściwego prowadzenia „Biznesu trenera personalnego”.
Wyścig w promowaniu kursów znanymi twarzami, certyfikatami i innymi „bajerami” przewyższył to, co po zakończeniu kursu jest najważniejsze, czyli jak tą wiedzę wykorzystać w praktyce i sprzedać swoje usługi ?

Zauważając jak ciężko odnaleźć się trenerom na rynku usług treningowych, nasz kurs wzbogaciliśmy o niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające na

 • Rozpoczęcie samodzielnej pracy w zawodzie niezależnego Trenera Personalnego
 • Omówimy proces skutecznego pozyskiwania klientów
 • Metod pracy z zachowaniem najwyższych standardów obsługi
 • Profesjonalnego prowadzenia swojego biznesu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku fitness –

 • Zbudujesz swój wizerunek trenera
 • Otrzymasz wiedzę z zakresu sprzedaży, marketingu
 • Poznasz najskuteczniejsze sposoby i miejsca w których pozyskasz klientów na treningi personalne- bez inwestowania dużych środków w reklamę;
 • Pod okiem specjalistów stworzysz swój własny cennik usług, realnie dopasowany do rynku w Twoim regionie;
 • Poznasz wszystkie aspekty pracy Trenera Personalnego w klubie fitness;
 • Odkryjesz najskuteczniejsze sposoby promowania swoich usług, które dają najszybsze rezultaty i generują zyski;
 • Uwierzysz, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdy jest w stanie osiągnąć sukces bez znaczenia z którego punktu startuje.

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 2

MODUŁ 2 Rozszerzona wiedza w zakresie fitness

> Czas trwania: 360 min  w obrębie nabywania wiedzy i umiejętności z pomocą szkoleniowca.

Uczestnicy na podstawie zapoznania się z rolą Trenera Osobistego i kluczowymi czynnikami motywującymi do aktywności fizycznej opracowują strategie motywujące określone przypadki uczestników do podejmowania i regularnego uczestnictwa w programach ćwiczeń.

kurs trenera personalnego krakow

 • Uczestnicy otrzymują konkretny przypadek osoby ćwiczącej rekreacyjnie - weryfikują właściwy jej etap zmian i przyporządkowują odpowiedni cykl treningowy.kurs na trenera personalnego krakowUczestnicy wybierają spośród poznanych technik najlepsze techniki dla danego klienta i jego sprawności fizycznej. Poznają specyfikę i różnicę pomiędzy treningiem indywidualnym a grupowym.Uczestnicy dopasowują style instruktażu do przykładu danej osoby

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Ukończone 18 lat;
 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność);
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 199 zł)

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY KRAKÓW:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1499zł *

<<< 50 zł zniżki za wpłatę całości >>>

 • Jeżeli tego samego dnia, zaraz po wpłacie zaliczki wpłacisz resztę kwoty - otrzymujesz rabat w wysokości 50 zł. Uwaga: aby promocja obowiązywała data wpłaty zaliczki i reszty kwoty musi być ta sama.
 • 50 zł należy wtedy odjąć od kwoty dokonywanej przelewem.

<<< Polecaj nasz kurs i zarabiaj! >>>

Za każda polecona osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy 100 zł rabatu na kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni!

Co musisz zrobić?

 1. Poleć nasz kurs znajomemu.
 2. Wyślij nazwisko osoby której poleciłeś kurs.
 3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni, Ty (za każdą osobę) otrzymujesz 100 zł na swoje konto, a znajomy 100 zł zniżki na swój kurs Trener Personalny + Instruktor.

Ponadto:

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

Kurs weekendowy odbywa się dniach 14.09 - 13.10. Na kurs zapiszesz się tutaj: zapisy

Miejsce:

Atlantic Squash & Fitness to wyjątkowy, usytuowany w centrum Krakowa kompleks sportowo-wypoczynkowy, w skład którego wchodzi pierwszy w Krakowie, nowoczesny klub squashowy, profesjonalny i modny klub fitness, doskonale wyposażona siłownia, strefa relaksu oraz uroczy hotel. 3 sale fitness, sala personalna, komfortowa siłownia, 4 korty do squasha, sauny, profesjonalny klub z niezwykłym klimatem w centrum Krakowa 200m od Wawelu.

CZAS TRWANIA KURSU:

Weekendowo: 10 dni (5 zjazdów) sb-nd, 5-8h dziennie

Wybierz nasz kurs trenerski

Kurs na trenera personalnego w Krakowie prowadzą między innymi:

RADEK BIERZANOWSKI

Sportowiec od 20 lat. Uczestnik Mistrzostw Świata i Europy w zapasach. Wielokrotny finalista oraz medalista zawodów międzynarodowych. Multimedalista Mistrzostw Polski. Od ponad 10 lat członek Kadry Narodowej w zapasach. Specjalizuje się w sztukach walki, a przede wszystkim w zapasach. Trening przygotowania motorycznego sportowców to dziedzina w której czuje się najlepiej. Jego specjalizacja to trening funkcjonalny i koordynacyjny. Z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego oraz technikiem masażystą. Od 3 lat zajmuje się treningiem personalnym oraz prowadzeniem zajęć grupowych trx i treningu obwodowego. W roku 2013-2014 trener w UK, trenował gwiazdy światowego MMA. m.in. James Thompson, który trenował do walki z Pudzianowskim w KSW i Ronnie Mann, przygotowujący się do walk w organizacji Belator. W roku 2014-2015 trener w USA drużyny zapaśniczej. W roku 2016 był także trenerem Brett Johnsa, zawodnika UFC.  W roku 2016 zdobył tytuł Trenera Roku 2016 organizacji Life Fitness. Dodatkowo uczestniczył kilkakrotnie w konwencji międzynarodowej eu4ya. Ukończył kurs z dietetyki sportowej i suplementacji w sporcie. Rok 2017 debiut w zawodach kulturystycznych - miejsce 8 w Mistrzostwach Polski.

MICHAŁ POLONIAK

Trzy pasje: trening siłowy, nauczanie i rozwój osobisty zaprowadziły go do zawodu trenera personalnego, w którym obecnie posiada ponad 3 letnie doświadczenie. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu m.in.:
- fizjotreningu,
- treningu medycznego,
- poprawy zakresu ruchu w stawach,
- trójboju siłowego,
- treningu dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Zdobytej na szkoleniach, z książek i artykułów wiedzy nie trzyma dla siebie - uwielbia przekazywać ją innym.

Wyspecjalizował się głównie w odnajdywaniu błędów w podstawowych wzorcach ruchowych i ich korekcie poprzez odpowiednio zmodyfikowany trening.

Obecny obszar zainteresowań:
- medycyna sportowa,
- trójbój i dwubój siłowy,
- koncepcja rozgrzewki dynamicznej,
- dobór treningu pod typ osobowości podopiecznych.

Zarezerwuj miejsce

 1. W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza i podanie poprawnych danych (mail, nr tel., imię i nazwisko)
 2. Po poprawnym wypełnieniu formularza należy uiścić opłatę w wysokości 199 zł.
 3. Na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość zawierająca szczegółowe informacje dotyczące organizacji wybranego szkolenia (UWAGA: dla pewności sprawdź również folder SPAM).

UWAGA: Rezerwacja miejsca na kursie gwarantowana jest jedynie po wpłacie zaliczki 199 zł. Zapisy bez uiszczenia wpłaty nie będą respektowane.

Dane do przelewu:

Fit Academy
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Numer konta bankowego:
PL 94 1090 2590 0000 0001 3129 9445

Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

W razie pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktu
kontakt@fit-academy.pl

Karolina +48 570 907 392
Pn-pt: 9-17  Sob-niedz. 9-14

Ola +48 790 298 911
Pon-pt: 11-19 Sob-niedz: 9-14

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie FIT ACADEMY Lesław Blacha, Michał Moczulski S.C., Al. Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, NIP 701-050-61-99. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu realizacji zamówienia oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu wystawienia faktury oraz uwzględnienia faktury w dokumentacji księgowej administratora. Dane o zamówieniu będą przechowywane w bazie do upływu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej umowy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zamówienia.

Zapisz się na kurs