O nas

Fit Academy to profesjonalna sieć szkół Fitness. Prowadzimy szkolenia, kursy i warsztaty na terenie całej Polski. Nasza pasja do zdrowego stylu życia, pozwoliła stworzyć profesjonalną placówkę podnoszącą kwalifikacje nie tylko specjalistów w branży Fitness. Bogata oferta szkoleń i warsztatów skierowana jest również dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z kształtowaniem i modelowaniem sylwetki i propagowania aktywnego spędzania czasu.

Nasza kadra, to najlepsi specjaliści w branży, którzy w interesujący sposób przekazują wiedzę dzięki swojej pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu tworząc unikatową propozycję szkoleń, kursów i warsztatów.

Każdy moduł szkoleniowy prowadzony przez naszą kadrę kończą zajęcia praktyczne. Dzięki czemu, mamy pewność, że wiedza przyswojona podczas wykładów jest poukładana i systematyczna. Wszystkie szkolenia i kursy nastawione są na maksymalne przyswojenie wiedzy i informacji, dlatego w pełni angażujemy naszych kursantów poprzez liczne testy, zajęcia praktyczne i konkursy. Wychodzimy z założenia, że tylko aktywne uczestnictwo w prowadzonych przez nas szkoleniach zapewni systematyczne i efektywne przyswojenie wiedzy.

Zrób pierwszy krok

Reszty Cię nauczymy!

icon_01

Jak działamy?

Każdy z uczestników kursów i szkoleń może liczyć na pomoc naszych trenerów. Tylko indywidualne, uczciwe i przyjazne podejście naszej Kadry gwarantuje, że wszyscy nasi absolwenci będą usatysfakcjonowani efektami szkoleń.

Wiedza na start

Oprócz bogatej i różnorodnej formy Kusów dla Specjalistów współpracujemy również z najlepszymi Trenerami sprzedaży, marketingu i rozwoju osobistego.

Nasi absolwenci zyskują praktyczną wiedzę jak zdobyć zatrudnienie, szukać klientów, promować swoje usługi w sieci i rozpocząć pracę jako Trener Freelancer, a także jak maksymalizować zyski podczas ścieżki rozwoju jako Trener Personalny.

icon_02