O nas

Fit Academy to profesjonalna sieć szkół Fitness. Prowadzimy szkolenia, kursy i warsztaty na terenie całej Polski. Nasza pasja do zdrowego stylu życia, pozwoliła stworzyć profesjonalną placówkę podnoszącą kwalifikacje nie tylko specjalistów w branży Fitness. Bogata oferta szkoleń i warsztatów skierowana jest również dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z kształtowaniem i modelowaniem sylwetki i propagowania aktywnego spędzania czasu.

Nasza kadra, to najlepsi specjaliści w branży, którzy w interesujący sposób przekazują wiedzę dzięki swojej pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu tworząc unikatową propozycję szkoleń, kursów i warsztatów.

Posiadamy status Jednostki Kształcenia Ustawicznego, wydajemy zaświadczenia na podstawie § 22 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 19 marca 2019 r. W sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych , a nasz program nauczania inspirowany jest Standardami Europejskich Ram Kwalifikacji EHFA.

Każdy moduł szkoleniowy prowadzony przez naszą kadrę kończą zajęcia praktyczne. Dzięki czemu, mamy pewność, że wiedza przyswojona podczas wykładów jest poukładana i systematyczna. Wszystkie szkolenia i kursy nastawione są na maksymalne przyswojenie wiedzy i informacji, dlatego w pełni angażujemy naszych kursantów poprzez liczne testy, zajęcia praktyczne i konkursy. Wychodzimy z założenia, że tylko aktywne uczestnictwo w prowadzonych przez nas szkoleniach zapewni systematyczne i efektywne przyswojenie wiedzy.

Zrób pierwszy krok

Reszty Cię nauczymy!

icon_01

Jak działamy?

Każdy z uczestników kursów i szkoleń może liczyć na pomoc naszych trenerów. Tylko indywidualne, uczciwe i przyjazne podejście naszej Kadry gwarantuje, że wszyscy nasi absolwenci będą usatysfakcjonowani efektami szkoleń.

Wiedza na start

Oprócz bogatej i różnorodnej formy Kusów dla Specjalistów współpracujemy również z najlepszymi Trenerami sprzedaży, marketingu i rozwoju osobistego.

Nasi absolwenci zyskują praktyczną wiedzę jak zdobyć zatrudnienie, szukać klientów, promować swoje usługi w sieci i rozpocząć pracę jako Trener Freelancer, a także jak maksymalizować zyski podczas ścieżki rozwoju jako Trener Personalny.

icon_02