Kurs Trener Personalny + Instruktor Fitness (Siłowni)

with Brak komentarzy

W TRYBIE DZIENNYM

W związku z napływającymi do nas prośbami, od stycznia 2018 do oferty Fit Academy dołącza kurs Trener Personalny + Instruktor realizowany w TRYBIE DZIENNYM. (Tryb weekendowy bez zmian - oferta dostępna tutaj)

W przeciwieństwie to naszego standardowego kursu weekendowego w ramach trybu dziennego zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.

Kurs ma tą samą podstawę programową i tą samą ilość godzin zobacz opis kursu, różni się jedynie czasem trwania. Zamiast 5 weekendów zjazdowych: sobota + niedziela (ponad miesiąc), zajęcia odbywają się w 10 dni roboczych poniedziałek – piątek, co znacznie skraca czas trwania kursu.

Kurs dzienny Warszawa

 Zajęcia odbywają się w klubie Core Fitness przy ul. Zamienieckiej 80 oraz w Golden Floor Al. Jerozolimskie 123A

Miejsce:

Kurs dzienny Poznań

 Zajęcia odbywają się w klubie Fabryka Formy przy ul Mallwowej 162. Klub znajduje się w galerii handlowej Mallwowa.

Miejsce:

Najbliższy termin kursu Trener Personalny + Instruktor w trybie dziennym

to 9.04 – 20.04.2018.

Zobacz harmonogram!

Osoby z innych miast zainteresowane dzienną formą kursu proszone są o kontakt

Aby wziąć udział w dziennym kursie Trener Personalny + Instruktor w Warszawie należy wypełnić formularz zapisów TUTAJ

CENA KURSU TRENER PERSONALNY DZIENNE:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1799zł * 

Polecaj nasz kurs i zarabiaj! Za każdą poleconą osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy podając Twoje imię i nazwisko 100 zł rabatu na kurs!

Co musisz zrobić?

1. Poleć nasz kurs znajomemu.

2. Wyślij nazwisko osoby którą poleciłeś.

3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs otrzymujesz 100 zł, a Twój znajomy 100 zł zniżki na kurs Trener Personalny + Instruktor.

jeśli wpłata całości zostanie zaksięgowana w ciągu trzech dni roboczych, od momentu wysłania formularza zgłoszenia, obniżamy cenę kursu o 50 zł.

Ponadto:

* Rezerwacja miejsca na kursie po wpłacie całości lub zaliczki w wysokości 399 zł.

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

** Promocje nie łączą się

 

Dzienny Kurs Trener Personalny + Instruktor poprowadzą:

TOMASZ RYMANOWSKI

Sportowiec od 20 lat. Były zawodnik Sandomierskiego klubu karate. Uczestnik oraz medalista zawodów ogólnopolskich w karate kyokushin. Trener personalny od 2011 roku. Założyciel FTR Fizjoterapia Tomasz Rymanowski firmy świadczącej usługi z zakresu fizjoterapii oraz treningu personalnego na terenie całej Warszawy. Mobilna fizjoterapia jak i masaż cieszą się coraz większą popularnością. Zespół FTR wciąż poszerza swoje umiejętności tak aby być w stanie pomóc każdej osobie zmagającej się z problemami dotyczącymi aparatu ruchu. Tomek to uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii m.in.: Complete Sports Manual Therapy szkolenie prowadzone przez dr Massimiliano Febbi dyrektora edukacyjnego oraz opiekuna fizjoterapeutycznego Włoskiej Federacji Ciężarowców. Specjalizuje się w rehabilitacji oraz pre-rehabilitacji ortopedycznej. Współpracuje oraz prowadzi fizjoterapeutycznie/treningowo sportowców amatorów, a także osoby po zabiegach chirurgicznych.

JAKUB WOŹNIAK

Zdobywanie wiedzy z zakresu żywienia zaczął już w wieku 16 lat kiedy to przygotowując się do Olimpiady wiedzy o żywieniu i żywności zdobył w niej 1 miejsce i w 2014 roku został ogólnopolskim laureatem z możliwością studiowania na każdej uczelni w kraju. Dalszą edukację w kierunku dietetyki kontynuował na Warszawskim SGGW gdzie popełnił pracę dyplomową na temat: Zasadności stosowania suplementacji w sporcie wyczynowym. Swoim badaniem objął 1487 sportowców, zarówno zawodowców jak i trenujących amatorsko a wyniki w postaci publikacji naukowej zaprezentuje już pod koniec bieżącego roku. Do tej chwili ma już za sobą 10 kursów i szkoleń z zakresu dietetyki sportowej, suplementacji w sporcie oraz psychodietetyki. Dodatkowo w 2016 roku zdobył tytuł trenera personalnego. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na SGGW podczas których współpracuje z Katedrą Dietetyki, poświęca się pracy naukowej, tworzy publikacje z szeroko pojętej tematyki żywienia w sporcie oraz współpracuję ze sportowcami z kręgu kulturystyki, crossfit czy biegów długodystansowych. Pomijając jego pasję jaką jest dietetyka, równie często jak na konferencjach, możecie spotkać go na biegach przeszkodowych - czynnie uczestniczy w biegach z serii Runmageddon, Spartan race czy Hero run gdzie na własnym organizmie testuję  zaczerpnięte ze swojej pracy strategie żywieniowe.

MATEUSZ WROŃSKI

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, założyciel Centrum Rehabilitacji Sportmed,  doświadczony terapeuta i trener, cutman i pasjonat sportu i zdrowia. W chwili obecnej studiuje otsteopatię na   Polskiej Akademii Medycyny Osteopatynczej (Osteopathie Schule Deutschland). Uczestnik wielu profesjonalnych kursów z zakresu treningu i terapii. Pracuje z osobami indywidualnymi jak również z wysokiej klasy sportowcami oraz olimpijczykami z Polski i Świata. Jest specjalistą w leczeniu urazów sportowych oraz ostrych i przewlekłych dolegliwości kręgosłupa, a także w treningu przygotowania motorycznego. W swojej karierze współpracował m.in. z  Klubem Sportowym AZS AWF Warszawa, I ligowym klubem siatkówki kobiet AZS UKSW Warszawa, Kadrą Narodową Szabli i Szpady Kobiet, Kadrą Narodową Kendo, Kadrą Narodową Lekkiej Atletyki, był także szefem sztabu medycznego Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim, oraz głównym terapeutą i trenerem najlepszych w Polsce drużyn Futbolu Amerykańskiego, w których współtworzył system opieki zdrowotnej i treningu motorycznego. Był także trenerem wielokrotnej medalistki Polski w wieloboju kobiet. W pracy terapeuty stosuje techniki dostosowane indywidualnie do klienta zaczynając od technik powięziowych czy stawowych, kończąc na terapii cranio-sacralnej czy wisceralnej. Przez 10 lat wyczynowo trenował biegi sprinterskie, a następnie przez 5 lat futbol amerykański. W tej chwili próbuje swoich sił w MMA.

Wybierz nasz kurs trenerski

Masz pytania na temat kursu w Warszawie lub innym mieście?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania


Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@fit-academy.pl

790 298 911