Trener Cross 16-17 Kwietnia Warszawa

with Brak komentarzy

Kurs Trenera CrossCross Trener to kurs przygotowujący uczestników do prowadzenia grupowych zajęć typu Cross

Kurs prowadzi: Bartek Lipka i Kacper Wiejak

Kurs trwa: 3 Weekendy, z czego ostatni weekend jest niepełny (tylko sobota). Wtedy odbywa się egzamin.

Miejsce: CrossFit MGW, ul. Nowogrodzka 31 Warszawa

Czym są zajęcia Cross?

Cross to wytrzymałość, siła, różnorodność, intensywność i wszechstronność oraz budowanie wspólnoty z ludźmi, którzy chcą wspólnie motywować się do jeszcze większego wysiłku. Wykorzystywane ćwiczenia pochodzą z różnych dziedzin sportu min.: gimnastyki, podnoszenia ciężarów, kettlebells, a zajęcia Cross spajają je w jeden konkretny trening dzięki wykorzystaniu różnych technik łączenia ćwiczeń.

Kim jest Cross Trener?

Cross Trener to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie grupową aktywnością. Cross Trener to nie popularny „certyfikat”, tylko praktyka za którą idzie rzetelna wiedza. Nasi trenerzy są odpowiednio przygotowani do bezpiecznego prowadzenia zajęć grupowych zarówno w specjalnych box-ach jak i na siłowniach, gdzie w grafikach coraz częściej pojawiają się treningi Cross.

Dla kogo jest kurs Cross Trener?

Kurs powstał z myślą o osobach, które pasjonują się aktywnością sportową typu Cross. Jeżeli jesteś dobry/a w tym co robisz i czujesz, że chcesz przekazać swoją pasję innym, to na co czekasz? Spełnij marzenia i zacznij prowadzić własne grupy zajęciowe!

Kurs Cross Trener jest także przeznaczony dla instruktorów zajęć fitness, którzy chcieliby spróbować czegoś innego i wnieść w swoje zajęcie powiew nowej energii. Zapraszamy także trenerów personalnych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje. Wiele elementów omawianych na kursie (podnoszenie ciężarów, kettlle, elementy gimnastyczne) z pewnością wykorzystasz w pracy z klientami, co więcej zyskasz kwalifikacje, które podniosą Twoją wartość w oczach pracodawców.

Dlaczego Fit-Academy?

Fit – Academy to kursy i szkolenia organizowane przez trenerów, a nie przedsiębiorców. Przygotowując dany kurs zawsze patrzymy z perspektywy przyszłego trenera, chcemy przekazać CI maksimum unikalnej wiedzy, opartej na naszym doświadczeniu. Teorii możesz nauczyć się z książki, ale doświadczenie i praktyka to elementy, które przychodzą z czasem.

My skracamy ten czas – doświadczenie, na które musiałbyś czekać latami, u nas masz od ręki.

Jak wygląda kurs na Cross Trenera?

Kurs na Cross Trenera trwa 3 weekendy i zwykle odbywa się w jednym z warszawskich boxów. Każdy moduł prowadzony jest przez specjalistę w swojej dziedzinie (obserwuj nasz FanPage i stronę – niebawem informacje na temat prowadzących najbliższy kurs). Tematyka modułów (nazwa modułu może ulec zmianie) :

  • Trening Cardio i gimnastyka
  • Podnoszenie ciężarów (rwanie, zarzut)
  • Trening Kettlebells
  • Programowanie treningu i prowadzenie zajęć grupowych

Każdy z modułów kładzie nacisk na umiejętność nauczania innych. Pamiętaj, że to Ty będziesz Cross Trenerem, dlatego chcemy przygotować Cię do Twojej roli. Dlatego nie tylko poznasz techniki różnych ćwiczeń, ale nauczysz się ich stopniowania dla przyszłych uczestników Twoich zajęć.

Kurs zakończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, po którym otrzymasz stosowny certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. 

 

Cena kursu: 1499 zł

Możliwość płatności w ratach

Dofinansowanie z Urzędu Pracy nasz numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych:

2.14/00511/2015

Zapisz się na kurs Cross

Ekipa z pierwszego kursu trenera Cross w Warszawie
Ekipa z pierwszego kursu trenera Cross w Warszawie