Trener Personalny – Kurs Słupsk

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Kurs Online

Aktualnie nie prowadzimy żadnego kursu w Słupsku, jednak nic straconego!

Zapisz się na kurs trenera personalnego edycja ONLINE

w promocyjnej cenie!

 

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY Kurs składa się z 6 modułów: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis modułów   Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego. W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

 

Kurs Trenera Słupsk - Video

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Instruktora Siłowni w wersji PL i ENGCertyfikat Trenera personalnego w wersji PL i ENG

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!


ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU
Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 5 weekendowych zjazdów oraz obszernych materiałów dostępnych w formie on-line.

W czasie kursu skorzystasz z:

 • Podręcznik „Gym Handbook” z 2018 roku.
 • Zeszyt ćwiczeń Fit Academy.
 • Praktyczny notatnik ćwiczeń siłowych.
 • Dostęp do lekcji i materiałów on-line

Szczegółowy opis materiałów, które otrzymasz znajduję się tutaj

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Słupsku

i innych miastach partnerskich.

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 12 modułów.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to moduł 

Mobilność i stabilność
W dzisiejszych czasach obserwujemy szereg różnych negatywnych czynników wpływających na nasz organizm. Jest to m.in siedzący tryb życia, choroby układu sercowo- naczyniowego czy też dysbalanse i przykurcze mięśniowe. Ma to bezpośredni wpływ na naszą sprawność i samopoczucie. Obserwując rozwój branży fitness oraz zawodu Trener Personalny, wprowadziliśmy moduł, podczas, którego ukażemy wszelkie narzędzia i możliwości zwiększenia potencjału ruchowego naszego klienta, a co za tym idzie przeciwdziałanie czynnikom wymienionych powyżej.

Uprawiając sport, często nasze działania nakierowane są na zwiększenie siły lub wydolności zaniedbując tym samym ćwiczenia rozciągające. Brak tych ćwiczeń może powodować przykurcze, pogorszenie elastyczności mięśni, co prowadzi do wzrostu ryzyka wystąpienia kontuzji lub urazu. Ćwiczenia rozciągające są niezbędne w celu zadbania o pełne zakresy ruchu w stawach, efektywny trening siłowy czy też utrzymanie poprawnej postawy ciała.

Stabilność w treningu najczęściej dotyczy mięśni tułowia, a ćwiczenia mają na celu wzmocnienie gorsetu mięśniowego otaczającego tułów z każ¬dej strony. Nasza szkoła rozwija to pojęcie, rozszerzając praktykę przyszłego trenera o ćwiczenia stabilnej stopy, poprawnej pracy kompleksu barkowego (stabilna łopatka) oraz kompleksu biodrowo- miedniczo-lędźwiowego.

Oba działania mobilność i stabilność, w sposób praktyczny realizujemy według metodycznej kolejności ćwiczeń korekcyjnych. Rozpoczynając od pracy na powięzi (Self- Myofascial Release), stretchingu (reciprocal inhibition), kończąc na integracji nowego zakresu ruchu w konkretnym ćwiczeniu (wzorcu ruchowym).

Podczas realizacji modułu Mobilność i Stabilność omówimy szerzej:
• Stabilność kolan – z czego wynika ? jak kształtować ?
• Stabilny bark – jak dobierać ćwiczenia ?
• Ćwiczenia zdrowego kręgosłupa
• Odpowiednie ćwiczenia wymagane ze względów zdrowotnych i poprawiające sprawność fizyczną w danym deficycie ruchowym (skrzyżowanie dolne, skrzyżowanie górne)
• Motoryczność podstawową w ujęciu jakościowym
• Podejście Staw po Stawie
• Prehabilitacja – czyli wyjście na przeciw „wyprzedzenie” i zapobieganie możliwym kontuzjom
• Zasady kształtowania mobilności
• Metody i praktyki, które przyczyniają się do skutecznej Treningu

Na końcu przedstawione zostaną konkretne przypadki i sytuacje z, którymi najczęściej spotyka się Trener Personalny

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE

MODUŁ MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ
> Czas trwania: 300 min. w obrębie nabywania wiedzy i umiejętności z pomocą szkoleniowca.

Praktyczne wykorzystanie treningu powięzi.

kurs na trenera personalnego słupsk

Wykorzystanie ćwiczeń mających bezpośredni wpływ na stabilność poszczególnych stawów.

kurs trenera personalnego słupsk

Uczestnicy planują odpowiednią kolejność ćwiczeń korekcyjnych w konkretnych przypadkach.

kurs trener personalny słupsk

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Ukończone 18 lat;
 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność);
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 199 zł)

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY SŁUPSK:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1499zł *

<<< 50 zł zniżki za wpłatę całości >>>

 • Jeżeli tego samego dnia, zaraz po wpłacie zaliczki wpłacisz resztę kwoty - otrzymujesz rabat w wysokości 50 zł. Uwaga: aby promocja obowiązywała data wpłaty zaliczki i reszty kwoty musi być ta sama.
 • 50 zł należy wtedy odjąć od kwoty dokonywanej przelewem.

<<< Polecaj nasz kurs i zarabiaj! >>>

Za każda polecona osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy 100 zł rabatu na kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni!

Co musisz zrobić?

 1. Poleć nasz kurs znajomemu.
 2. Wyślij nazwisko osoby której poleciłeś kurs.
 3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni, Ty (za każdą osobę) otrzymujesz 100 zł na swoje konto, a znajomy 100 zł zniżki na swój kurs Trener Personalny + Instruktor.

Ponadto:

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

 

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

Kurs weekendowy odbywa się dniach Od 27.08 - 25.09 . Na kurs zapiszesz się tutaj: zapisy

Miejsce:

Lokalizacja klubu to Centrum Sportowe "AKTYWNA FABRYKA" ul. Wrocławska 44c 76-200 Słupsk

CZAS TRWANIA KURSU:

Weekendowo: 10 dni (5 zjazdów) sb-nd, 5-8h dziennie

Wybierz nasz kurs trenerski

Kurs na trenera personalnego w Słupsku prowadzą między innymi:

OSKAR WRÓBLEWSKI

Trener personalny, instruktor hydrocyclingu, pasjonat szeroko pojętego zdrowego stylu życia, ukierunkowany na poprawę i budowę właściwych wzorców ruchowych oraz świadomości własnego ciała, zarówno w kwestii treningu jak i żywienia  nastawiony na działanie prozdrowotne opierając się o anatomię funkcjonalną i fizjologię człowieka. W pracy nastawiony na budowanie zaufania i przyjacielskiej atmosfery w kontaktach z podopiecznymi, stworzenie zdrowych relacji między klientem, a jego ciałem, pozwalającej na świadome określenie i realizację realnych celów mając zawsze na względzie aspekt zdrowotny.
Motto, którym się kieruje to:
"Ciało człowieka powinno mu służyć i usprawniać codzienne czynności kształtując jego funkcjonalność."

JULIUSZ ZDAŃSKI

Całe życie prowadziła mnie pasja do sportu. Mimo, że próbowałem różnych zajęć to właśnie sport zawsze mną kierował. Zawsze wszystko organizowałem tak, żeby móc trenować. Szkołę, uczelnię, pracę... Jeszcze wtedy nie wiedziałem gdzie mnie to zaprowadzi. Z początku, kiedy jeszcze jako dziecko trenowałem zapasy a później jako młody facet MMA i Brazylijskie jiu jitsu wierzyłem, że robię to by być w przyszłości mistrzem. Szybko zacząłem się orientować, że kiedy poziom umiejętności zawodników jest podobny zwykle wygrywa ten silniejszy. Zrobiłem więc to, co każdy poważnie podchodzący do sportu zawodnik powinien – zacząłem podnosić ciężary. Lata mijały a moje zainteresowanie treningiem siłowym rosło. Zacząłem zastanawiać się jak trenować najefektywniej. Jak być silniejszym, szybszym, bardziej wytrzymałym, manipulować masą ciała. Porzuciłem więc studia na wydziale historycznym (przynależność do akademickiej sekcji trójboju siłowego nie zaspokajała wystarczająco moich potrzeb rozwoju w tej dziedzinie) aby przenieść się na AWF i zgłębiać to, co mnie naprawdę interesuje. Specjalizacja „sporty siłowe i fitness” okazała się trafiona. W międzyczasie uczestniczyłem w różnych kursach poszerzających moją wiedzę i kompetencje aby spełnić jeden ze swoich celów: zostać trenerem personalnym i móc żyć z tego co kocham-treningu i udało mi się to. Już od 7 lat wszystko kręci się wokół tego. Moje zainteresowanie treningiem siłowym rosło, zacząłem czytać książki i oglądać wszystko co się na ten temat pojawiało. Było mi wciąż mało, na AWF’ie założyem sekcję sportów siłowych a jak tylko okazało się, że jest taka możliwość wyjechałem do Hiszpanii aby trenować i zdobyć praktykę w prestiżowym klubie MGM Marbella. To mekka boksu zawodowego i sportów walki. Gwiazdy sportu zjeżdżają się z całego świata by się tam przygotowywać. Mogłem trenować u najlepszych. Z najlepszymi. Dowiedziałem się jakimi sposobami trenują. Dzięki temu udało mi się odkryć moją kolejną pasję, którą jest nauczanie i przekazywanie wiedzy. Realizuję ją prowadząc treningi i szkolenia. Starając się być jak najlepszym trenerem i pedagogiem. Sprawia mi to ogromną radość, mam nadzieję, że się o tym przekonacie.

Zarezerwuj miejsce

 1. W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza i podanie poprawnych danych (mail, nr tel., imię i nazwisko)
 2. Po poprawnym wypełnieniu formularza należy uiścić opłatę w wysokości 199 zł.
 3. Na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość zawierająca szczegółowe informacje dotyczące organizacji wybranego szkolenia (UWAGA: dla pewności sprawdź również folder SPAM).

UWAGA: Rezerwacja miejsca na kursie gwarantowana jest jedynie po wpłacie zaliczki 199 zł. Zapisy bez uiszczenia wpłaty nie będą respektowane.

Dane do przelewu:

Fit Academy
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Numer konta bankowego:
PL 94 1090 2590 0000 0001 3129 9445

Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

W razie pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktu
kontakt@fit-academy.pl

Karolina +48 570 907 392
Pn-pt: 9-17  Sob-niedz. 9-14

Ola +48 790 298 911
Pon-pt: 11-19 Sob-niedz: 9-14

Zapisz się na kurs

[fitacademy_template_form id="1600000"]