Biznes Trenera Personalnego

sprzedaż treningów personalnych, praca „w sieciówce” i  jako Freelancer, kurs online

jest częścią składową kursu:

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR FITNESS (SIŁOWNI)

 

Szukasz inspiracji lub motywacji? A może już masz pomysł na własny biznes tylko boisz się zacząć- bo nie bardzo wiesz jak i nie chcesz odnieść porażki?

Nie znasz się na marketingu, przeraża Cię biurokracja, martwisz się że własna działalność wpędzi Cię  w długi lub masz jeszcze inne wymówki… ?

Skończ panikować i skorzystaj z praktycznych porad, które pomogą Ci postawić pierwsze kroki we własnym biznesie!

Dla kogo kurs Biznes Trenera Personalnego?

Dla każdego, kto chciałby:

 • rozpocząć karierę w branży fitness;
 • zdobyć lub poszerzyć umiejętności z zakresu marketingu, sprzedaży, budowania swojego wizerunku, prowadzenia działalności gospodarczej i prawa podatkowego;
 • poznać i pogłębić wiedzę z obszaru pozyskiwania nowych podopiecznych, skutecznych technik współpracy oraz standardów poprawnej obsługi klienta.

Po co taki kurs?

Wiesz, że ponad 80% absolwentów kursów na Trenera Personalnego nigdy nie pozyskuje nawet jednego podopiecznego na treningi personalne? Zastanawiałeś się, Dlaczego?
Wyścig w promowaniu kursów znanymi twarzami, certyfikatami i innymi „bajerami” przewyższył to, co po zakończeniu kursu jest najważniejsze, czyli jak tą wiedzę wykorzystać i sprzedać?

Wiele kursów dla Trenerów Personalnych porusza kwestie związane stricte z dietetyką, anatomią, treningami i innymi dziedzinami związanymi z pracą Trenera Personalnego. W większości przypadków jednak po zakończeniu kursu absolwenci mimo posiadanych umiejętności nie potrafią odnaleźć się na rynku pracy – nie wiedzą jak efektywnie prowadzić swoją ścieżkę zawodową i w jaki sposób realnie zacząć zarabiać.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku fitness – kurs Biznes Trenera Personalnego zapewnia kursantom niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające na rozpoczęcie samodzielnej pracy w zawodzie niezależnego Trenera Personalnego w kontekście procesu skutecznego pozyskiwania klientów oraz profesjonalnych metod pracy z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Sprawdzone techniki, sprzedaży, motywacji, utrzymania klientów pozwalają na zwrócenie się kosztów kursu już w niecały miesiąc po rozpoczęciu pracy.


Czego nauczysz się na kursie?

Między innymi:

 • Zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu sprzedaży, marketingu i budowaniu wizerunku;
 • Poznasz najskuteczniejsze sposoby i miejsca w których pozyskasz klientów na treningi personalne- bez inwestowania dużych środków w reklamę;
 • Pod okiem specjalistów stworzysz swój własny cennik usług, realnie dopasowany do rynku w Twoim regionie;
 • Poznasz wszystkie aspekty pracy Trenera Personalnego w klubie fitness;
 • Odkryjesz najskuteczniejsze sposoby promowania swoich usług, które dają najszybsze rezultaty i generują zyski;
 • Uwierzysz, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdy jest w stanie osiągnąć sukces bez znaczenia z którego punktu startuje.

Czym różni się kurs Biznes Trenera Personalnego Fit Academy od innych podobnych kursów?

Szkoła Fit Academy jako jedyna jednostka w Polsce, wydała książkę „Trener Personalny – Jak zacząć zarabiać na swojej pasji?”, nasi podopieczni znajdą w niej porady i doświadczenia wieloletnich trenerów spisane na 160 stronach dokumentu.

Nasze kursy prowadzone są przez specjalistów, od lat pracujących w branży Trenera Personalnego.

Wieloletnie doświadczenie, przyjazna, domowa atmosfera w połączeniu z wiedzą praktyków, dla których treningi personalne są główną profesją z której żyją na co dzień, udowodnią Ci że przy odrobinie motywacji i dobrej strategii Ty również możesz znaleźć się na ich miejscu.

Uczestnicy:

 • Poznają nowe techniki sprzedaży;
 • Wdrażają przekazaną wiedzę już od 1 dnia kursu
 • Otrzymują stały dostęp do prowadzonych przez nas zamkniętych grupy na Facebooku: Trener Personalny, Marketing, Sprzedaż, Biznes – powstałych po to by zapewnić kursantom praktyczne rady, wskazówki i stały kontakt ze szkoleniowcami również po zakończeniu kursu.
 • Wiedza, umiejętności i kompetencje przekazywane w trakcie kursu nastawione są także na konkretne cele fitness klienta, będące jednocześnie celami Trenera Personalnego.

Kwestie organizacyjne

 • Cena kursu online to 249 zł

(Przy zakupie kilku szkoleń za jedną płatnością, przysługuje zniżka)

Fit Academy wpisana jest do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Nasz numer ewidencyjny to 2.14/00511/2015


Osoby bezrobotne lub poszukujące pracy, zainteresowane naszymi kursami, mogą uzyskać finansowanie z takich instytucji jak np. Fundusz Pracy, PFRON lub fundusze pomocowe Unii Europejskiej. Więcej informacji nt. dofinansowania kursów znajdziesz w opisie standardów 

 • Ilość godzin: czas trwania kursu około 2 godzin, dodatkowo kursant otrzymuje 2 webinary o długości 3 godzin. 
 • Data/miejsce: Aby sprawdzić-wejdź w zakładkę swojego miasta lub na podstronę kalendarz/zapisy 

Kurs inspirowany jest Standardami Europejskich Ram Kwalifikacji EHFA. Zależy nam na tym, by realizowana przez naszych szkoleniowców podstawa programowa opierała się o główne założenia ww. dokumentu, stanowiącego fundament współczesnej branży fitness, ustanawiając tym samym ramy kształcenia na najwyższym poziomie międzynarodowym.

 

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

Aktualnie jesteśmy w trakcie tworzenia nowej grupy – osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas przez formularz, email: kontakt@fit-academy.pl, Chat,

Karolina +48 570 907 392
Pn-pt: 9-17  Sob-niedz. 9-14

Ola +48 790 298 911
Pon-pt: 11-19 Sob-niedz: 9-14