Trener Personalny – Kurs Lublin

with Brak komentarzy

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

 

Kurs składa się z następujących modułów:

 • Podstawowa wiedza w zakresie fitness
 • Instruktor fitness (siłowni)
 • Instruktor zajęć grupowych fitness (bez choreografii muzycznej)
 • Rola Trenera personalnego
 • Anatomia funkcjonalna
 • Fizjologia
 • Odżywianie
 • Psychologiczno-społeczne aspekty zdrowia i sprawności fizycznej
 • Ocena zdrowia i sprawności fizycznej: Gromadzenie i analizowanie informacji
 • Adaptacja treningowa oraz planowanie i programowanie ćwiczeń
 • Biznes trenera personalnego- sprzedaż treningów personalnych, praca w sieciówce i  jako freelancer

Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego.

W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU 

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

 

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Lublinie

i innych miastach partnerskich.

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 12 modułów.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to moduł 8 Adaptacja treningowa oraz planowanie i programowanie ćwiczeń.

Moduł ósmy jest jedną z ostatnich składowych kursu Trener Personalny + Instruktor. Stanowi kompendium wszystkich pozostałych modułów, będąc jednocześnie podsumowaniem przyswojonej wiedzy i organizując warunki do wykorzystania jej w praktyce .

Podopieczni w celu usystematyzowania i zweryfikowania opanowanych w trakcie kursu informacji samodzielnie planują i programują ćwiczenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

MODUŁ 8 Adaptacja treningowa oraz planowanie i programowanie ćwiczeń

> Czas trwania: 300 min. w ramach ćwiczenia umiejętności pod okiem szkoleniowca.

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 8

- Kursanci indywidualnie,  na bazie wylosowanych celów krótko, średnio i długoterminowych planują mikro, mezo i makro cykle dla danych przypadków.
kur trenera personalnego lublin
Na tej bazie, w ramach przygotowania do egzaminu, prowadzą skrócone wersje treningów personalnych.
kurs na trenera personalnego lublin
- Uczestnicy programują i przeprowadzają próbki treningów dla różnych przypadków między innymi: otyłych,  ukierunkowanych na hipertrofię (zwiększenie objętości określonych grup mięśni), jako wspomaganie osób które biegają czy osób które mają problemy z kręgosłupem.
Kolejna para ocenia (podobnie jak na egzaminie komisja egzaminacyjna) elementy związane z prowadzeniem klienta-  w tym np.; umiejętność odpowiedniej obserwacji klienta i korekcji.

trener personalny kurs lublin

- Kursanci na bazie analizowania zbieranej wiedzy w klubie na temat parametrów treningowych klientów (za ich zgodą) określają potrzeby w zmianach cyklów lub treningów.
kurs-na-trenera-personalnego-ciwczenia

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność)
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 399 na odesłane konto)

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY LUBLIN:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1199zł *
 

Polecaj nasz kurs i zarabiaj! Za każda polecona osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy podając Twoje imię i nazwisko 100 zł rabatu na kurs!

Co musisz zrobić?

1. Poleć nasz kurs znajomemu.

2. Wyślij nazwisko osoby którą poleciłeś.

3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs otrzymujesz 100 zł, a Twój znajomy 100 zł zniżki na kurs Trener Personalny + Instruktor.

 

Jeśli wpłata całości zostanie zaksięgowana w ciągu trzech dni roboczych, od momentu wysłania formularza zgłoszenia, obniżamy cenę kursu o 50 zł.

Ponadto:

* Rezerwacja miejsca na kursie po wpłacie całości lub zaliczki w wysokości 399 zł.

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

** Promocje nie łączą się

 

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

sprawdź w zakładce zapisy

Miejsce:

CZAS TRWANIA KURSU:

5 zjazdów weekendowych sb-nd, 5-10 h dziennie.

ZOBACZ PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM

POZNAJ KADRĘ!

Kurs na trenera personalnego w Lublinie prowadzą między innymi:

Wojciech buczakWojciech Buczak

Pracownik dydaktyczny w wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Wykładowca Żywienia w Sporcie z uwzględnieniem fizjologii wysiłku fizycznego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Biała Podlaska o specjalizacji Trener Personalny. Absolwent Dietetyki w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie o specjalności Żywienie w Sporcie. Manager Fitness szkolący oraz zarządzający kadrą trenerów personalnych. Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami. 

Łukasz MichłowskiLukasz Michalowski

Doktor nauk o kulturze fizycznej, pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz PWSZ w Pile. Pracował jako członek sztabu medycznego z kadrą Nowej Zelandii w wioślarstwie (utytułowanej drużyny –w kadrze aż dziewięciu mistrzów świata). Trener personalny Reykjaviku w WorldClass Iceland (największa siłownia w Europie) praca między innymi z reprezentacją Islandii w piłce ręcznej (zdobywcy srebrnego medalu Igrzysk Olimpijskich w Pekinie). Fizjoterapeuta Reha-Sport Clinic. - pracował między innymi z reprezentantami Polski i światowej klasy sportowcami. 

Radek Bierzanowski

Sportowiec od 20 lat. Uczestnik Mistrzostw Świata i Europy w zapasach. Wielokrotny finalista oraz medalista zawodów międzynarodowych. Multimedalista Mistrzostw Polski. Od ponad 10 lat członek Kadry Narodowej w zapasach. Specjalizuje się w sztukach walki, a przede wszystkim w zapasach. Trening przygotowania motorycznego sportowców to dziedzina w której czuje się najlepiej. Jego specjalizacja to trening funkcjonalny i koordynacyjny. Z wykształcenia jest magistrem
wychowania fizycznego oraz technikiem masażystą. Od 3 lat zajmuje się treningiem personalnym oraz prowadzeniem zajęć grupowych trx i treningu obwodowego. W roku 2013-2014 trener w UK, trenował gwiazdy światowego MMA. m.in. James Thompson, który trenował do walki z Pudzianowskim w KSW i Ronnie Mann, przygotowujący się do walk w organizacji Belator. W roku 2014-2015 trener w USA drużyny zapaśniczej. W roku 2016 był także trenerem Brett Johnsa, zawodnika UFC.  W roku 2016 zdobył tytuł Trenera Roku 2016 organizacji Life Fitness. Dodatkowo uczestniczył kilkakrotnie w konwencji międzynarodowej eu4ya. Ukończył kurs z dietetyki sportowej i suplementacji w sporcie. Rok 2017 debiut w zawodach kulturystycznych - miejsce 8 w Mistrzostwach Polski.

Wybierz nasz kurs trenerski

Masz pytania na temat kursu?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania
Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@fit-academy.pl

790 298 911