Trener Personalny – Kurs Łódź

with Brak komentarzy

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Najbliższy kurs startuje 25.08.2018 w Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji przy ul Pomorskiej 83/85 w Łodzi

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

 

Kurs składa się z następujących modułów:

 • Podstawowa wiedza w zakresie fitness
 • Instruktor fitness (siłowni)
 • Instruktor zajęć grupowych fitness (bez choreografii muzycznej)
 • Rola Trenera personalnego
 • Anatomia funkcjonalna
 • Fizjologia
 • Odżywianie
 • Psychologiczno-społeczne aspekty zdrowia i sprawności fizycznej
 • Ocena zdrowia i sprawności fizycznej: Gromadzenie i analizowanie informacji
 • Adaptacja treningowa oraz planowanie i programowanie ćwiczeń
 • Biznes trenera personalnego- sprzedaż treningów personalnych, praca w sieciówce i  jako freelancer

Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego.

W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU
Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Łodzi

i innych miastach partnerskich.

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 12 modułów.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to moduł 2 - Instruktor Fitness - trening indywidualny (Instruktor Siłowni).

Celem modułu 2 jest zaznajomienie kursantów ze specyfiką treningów Instruktora Siłowni, organizowanych w ramach działalności klubów Fitness.

Kursanci uczą się w jaki sposób gromadzić niezbędne do ułożenia programu informacje, jak planować ćwiczenia (m.in. progresywne, oporowe, z wolnymi ciężarami, cardio) - poznając przy tym zasady prawidłowej techniki poszczególnych ćwiczeń. Obserwują i pod czujnym okiem szkoleniowca, starają się prawidłowo oceniać reakcje oraz uzyskane przez klienta rezultaty.

MODUŁ 2  Instruktor Fitness - trening indywidualny (Instruktor Siłowni)

> Czas trwania: 300 min w ramach ćwiczenia umiejętności pod okiem szkoleniowca.

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 2

Ćwiczenia:

 • kursanci opanowują technikę ćwiczeń na sprzętach siłowych - wolnych ciężarach

Kurs trenera personalnego łódź

 • Uczestnicy korygują dla podanych ćwiczeń postawę ciała wg poznanych zasad oraz projektują dla podanych przypadków odpowiednią intensywność w treningu aerobowym na bieżniach i orbitrekach dostępnych na siłowni, utrwalając w poszczególnych zadaniach wiedzę anatomiczną i kompetencje związane z kontaktem z klientem.

kurs na trenera personalnego łódź

 • uczestnicy uczą się wykonywać ćwiczenia angażujące najważniejsze grupy mięśniowe.

trener personalny kurs łódź

Zadania:

 • przeprowadzenie krótkiego treningu wprowadzającego / pokazu ćwiczeń z klubowiczem + zbieranie odpowiednich informacji i udzielenie feedbacku    
 • uczestnicy przeprowadzają wywiady z klubowiczami uwzględniając całą wiedzę na temat oceny (sprawności) konkretnego typu klienta.

kurs trenera personalnego lodz - cwiczenia

 

Prace w grupach / studium przypadku :     

 • kursanci planują treningi wprowadzające dla wybranych klubowiczów w ramach zakresu instruktorskiego - wybrane plany stworzone na podstawie wywiadów są przedstawiane na forum.

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność)
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 399 na odesłane konto)

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY ŁÓDŹ:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

Obniżamy ceny na wakacje!TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1399zł *


Polecaj nasz kurs i zarabiaj! Za każdą poleconą osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy podając Twoje imię i nazwisko 100 zł rabatu na kurs!

Co musisz zrobić?

1. Poleć nasz kurs znajomemu.

2. Wyślij nazwisko osoby którą poleciłeś.

3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs otrzymujesz 100 zł, a Twój znajomy 100 zł zniżki na kurs Trener Personalny + Instruktor.


Jeśli wpłata całości zostanie zaksięgowana w ciągu trzech dni roboczych, od momentu wysłania formularza zgłoszenia, obniżamy cenę kursu o 50 zł.

Ponadto:

*  Rezerwacja miejsca na kursie po wpłacie całości lub zaliczki w wysokości 399 zł.

*  Za  kurs możesz zapłacić w ratach

*  Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

sprawdź w zakładce zapisy

Miejsce:
Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji ul Pomorska 83/85 90-224 Łódź

CZAS TRWANIA KURSU:

5 zjazdów weekendowych sb-nd, 5-10 h dziennie.

Kurs na trenera personalnego w Łodzi prowadzą między innymi:

KRZYSZTOF CYBARTOWICZ

Od najmłodszych lat trenował w wielu klubach sportowych piłkę nożną, łucznictwo, strzelectwo, podnoszenie ciężarów, a nawet fechtunek. Ukończył kurs instruktora kulturystyki oraz trenera personalnego, Magister Pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej Studiował na Uniwersytetach w Łodzi i Ostrawie (Czechy). Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym z 2012r. Aktywny zawodnik Trójboju Siłowego i Wyciskania Leżąc. Co roku w pierwszej dziesiątce w swojej kategorii wagowej. Epizodycznie wystartował w formule Strong Man. Wykładowca Anatomii i Fizjologii wysiłku fizycznego, metodyki wychowania fizycznego, metodyki gimnastyki korekcyjnej oraz diagnozy i terapii dzieci z wadami postawy na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w łodzi. Trener personalny, instruktor gimnastyki korekcyjnej i opiekun siłowni oraz strefy cardio w Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji. Prowadził zajęcia ruchowe i szachowe w przedszkolach. Specjalizuje się w pracy z osobami z olbrzymią otyłością, seniorami, ponownym przygotowaniem motorycznym zawodników po kontuzjach oraz treningu siłowym. Trener sekcji sportowych Trójboju Siłowego, wyciskania leżąc, szachów oraz lekkiej atletyki w klubie uczelnianym Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi ora prezes tego klubu. od 2016 roku. Drużyna Wyciskania leżąc, którą prowadzi, od dwóch lat jest w pierwszej dziesiątce na międzynarodowej lidze wyciskania leżąc (InternationalBenchPressLeague).

Wszystkie moje doświadczenia wykorzystuję tak, aby jak najlepiej zadbać o swoich podopiecznych i pomóc im poprawieniu samopoczucia i osiągnięciu założonego celu.

KLAUDIA FLORCZAK

Pracuję zawodowo jako fizjoterapeuta, trener personalny, instruktor zajęć grupowych oraz szkoleniowiec. Jej głównym obszarem zainteresowań jest praca nad likwidacją oraz prewencją negatywnych skutków siedzącego trybu życia. W swojej pracy kieruje się przekonaniem, że "życie polega na ruchu i ruch jest jego istotą".

W związku z tym sama jest bardzo aktywna. Jej ulubioną formą aktywności jest trening siłowo – kondycyjny wykorzystujący ćwiczenia z kettlebell, sztangą oraz masą własnego ciała. Brała udział w Akademickich Mistrzostwach w Trójboju siłowym oraz w Ogólnopolskich Zawodach Crossfit, zdobywając wysokie noty.

Sport i fizjoterapia są jej największymi pasjami, dzięki temu w pracy wykazuję się profesjonalizmem i 100% zaangażowaniem. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Od 2012 roku sukcesywnie wzbogaca swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i warsztatach z zakresu fizjoterapii, treningu oraz dietetyki.

Wybierz nasz kurs trenerski

Masz pytania na temat kursu?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania
Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@fit-academy.pl

790 298 911