Trener Personalny – Kurs Warszawa

with Brak komentarzy

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Kurs Dzienny

Czas trwania - 25.02 - 8.03
(Poniedziałek - Piątek)

Zapisz się na kurs

Kurs Weekendowy

Czas trwania - 23.02 - 24.03
(Soboty i Niedziele)

Zapisz się na kurs

Najbliższy kurs zaczyna się za:

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

  PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY Kurs składa się z 6 modułów: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis modułów   Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego. W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 5 weekendowych zjazdów oraz obszernych materiałów dostępnych w formie on-line. W czasie kursu skorzystasz z:

 • Podręcznik „Gym Handbook” z 2018 roku.
 • Zeszyt ćwiczeń Fit Academy.
 • Praktyczny notatnik ćwiczeń siłowych.
 • Dostęp do lekcji i materiałów on-line

Szczegółowy opis materiałów, które otrzymasz znajduję się tutaj

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Warszawie

i innych miastach partnerskich.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to moduł 4

Kompleksowe i praktyczne podejście do treningu personalnego – temat: Budowa Treningu Personalnego

Trener Personalny to wielowymiarowy zawód, oparty zarówno na wiedzy o naszym ciele, a także relacjach między ludzkich oraz komunikacji interpersonalnej. Dzięki temu wzbogaciliśmy nasz wyjątkowy kursu o moduł, w którym w sposób praktyczny pokażemy jak budować konkretne jednostki treningu personalnego. Rozpoczniemy od aspektów dydaktycznych, od których każdy nowy trener musi pamiętać, nauczając nowych ruchów czy też kształcąc nowe nawyki ruchowe swoich podopiecznych.

kurs trenera personalnego warszawa

Dowiesz się w jaki sposób przeprowadzać instruktarz danego ćwiczenia. Ile mówić ? Jak zbierać informacje zwrotne. Dzięki temu, będziesz nauczał skutecznie, będziesz wiedział kiedy włączyć nowe ćwiczenia oraz jak odpowiednio sterować „przekazem” aby być najefektywniejszym trenerem. Następnie poznasz rozwiązania, jak zorganizować trening tak, aby zintensyfikować prace podopiecznych i wykorzystać każdą minutę treningu. Przełoży się to bezpośrednio na efekty zdrowotne, sylwetkowe czy też sportowe.

kurs trenera personalnego rozgrzewka

Rozgrzewka to często temat traktowany pobieżnie, każdy wie, że jest, że działa i często wygląda w każdym treningu podobnie.  W Fit Academy wychodzimy z założenia, że jedną z ważniejszych zasad w treningu personalnym jest zasada Indywidualizacji. Rozwijamy bardzo mocno temat rozgrzewki, proponując różnego rodzaju systemy ich przeprowadzania. Uczymy się dobierać ćwiczenia rozgrzewkowe indywidualnie dla podopiecznego, biorąc pod uwagę jego deficyty ruchowe oraz temat główny treningu personalnego. Dzięki temu rozgrzewka naszych kursantów staje się celowana, zarówno w kontekście konkretnej osoby jak i treningu. W rozgrzewce używamy wcześniej poznanych narzędzi takich jak stretching dynamiczny, SMR (self myo-fascial relase), aktywacja kluczowych grup mięśniowych.

Biorąc na warsztat jednostkę treningu personalnego, porozmawiamy także jak ją dostosować do różnych populacji, gdzie schematy pracy będą troszkę inne. Przyszli trenerzy poznają specyfikę pracy z osobą otyłą. Porozmawiamy jak w takim przypadku ważna jest motywacja, jak ją kształtować oraz jak układać skuteczne treningi. Idąc dalej przejdziemy sobie do treningu kobiet, oraz do różnic pomiędzy treningiem rekreacyjnym a sportowym.

kurs na trenera personalnego warszawa

Podczas realizacji modułu Budowa Treningu Personalnego omówimy szerzej:

 • Organizacje pracy trenera personalnego
 • Różne systemy rozgrzewkowe
 • Kiedy wprowadzać nowe ćwiczenia
 • Jak nauczać skuteczniej ?
 • Trening rekreacyjny a sportowy ?
 • Narzędzia i zasady podnoszące intensywność i efektywność treningu
 • Trening kobiet – najważniejsze aspekty pracy, na co zwracać uwagę ?
 • Korelacje odpowiedniej rozgrzewki z częścią główną treningu
 • Trening osób otyłych - najważniejsze aspekty pracy, na co zwracać uwagę ?
 • Zasady stosowania progresji ćwiczeń

Na końcu przedstawione zostaną konkretne przypadki i sytuacje z, którymi najczęściej spotyka się Trener Personalny

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 4

MODUŁ 4 Kompleksowe i praktyczne podejście do treningu personalnego

> Czas trwania: 300 min. w obrębie nabywania wiedzy i umiejętności z pomocą szkoleniowca.

Uczestnicy podzieleni na dwa lub trzy zespoły przygotowują rozgrzewkę funkcjonalną wg. Systemu RAMP dla osoby:

 • Grupa 1 – Aktywnej przed treningiem dolnej cz. ciała
 • Grupa 2 – Początkującej przed treningiem górnej cz. ciała
 • Grupa 3 – Prozdrowotnej dla osoby z deficytami ruchowymi

Prowadzenie treningu indywidualnego.

Uczestnicy uczą się specyfiki prowadzenia treningu indywidualnego.

kurs trenera personalnego w warszawie cwiczenia

Wykorzystanie poznanych ćwiczeń w treningu indywidualnym z drugą osobą.

Uczestnicy podzieleni w pary wykonują trening, po uprzednim wykonaniu wywiadu.

 

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Ukończone 18 lat;
 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność);
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 199 zł)

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY WARSZAWA:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1599zł * 

<<< 50 zł zniżki za wpłatę całości >>>

 • Jeżeli tego samego dnia, zaraz po wpłacie zaliczki wpłacisz resztę kwoty - otrzymujesz rabat w wysokości 50 zł. Uwaga: aby promocja obowiązywała data wpłaty zaliczki i reszty kwoty musi być ta sama.
 • 50 zł należy wtedy odjąć od kwoty dokonywanej przelewem.

 

<<< Polecaj nasz kurs i zarabiaj! >>>

Za każda polecona osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy 100 zł rabatu na kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni!

Co musisz zrobić?

 1. Poleć nasz kurs znajomemu.
 2. Wyślij nazwisko osoby której poleciłeś kurs.
 3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni, Ty (za każdą osobę) otrzymujesz 100 zł na swoje konto, a znajomy 100 zł zniżki na swój kurs Trener Personalny + Instruktor.

Ponadto:

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

Kurs dzienny odbywa się dniach 25.02 - 8.03, weekendowy 23.02 - 24.03. Na kurs zapiszesz się tutaj: zapisy

Kurs odbędzie się w CityFit Warszawa Wiatraczna, ul Grochowska 207, 04-077 Warszawa

CZAS TRWANIA KURSU:

Weekendowo: 10 dni (5 zjazdów) sb-nd, 5-8h dziennie
Dziennie: 10 dni pon-pt (bez sobót i niedziel) 5-8h dziennie

Wybierz nasz kurs trenerski

Kurs na trenera personalnego w Warszawie prowadzą między innymi:

JAKUB WOŹNIAK

Zdobywanie wiedzy z zakresu żywienia zaczął już w wieku 16 lat kiedy to przygotowując się do Olimpiady wiedzy o żywieniu i żywności zdobył w niej 1 miejsce i w 2014 roku został ogólnopolskim laureatem z możliwością studiowania na każdej uczelni w kraju. Dalszą edukację w kierunku dietetyki kontynuował na Warszawskim SGGW gdzie popełnił pracę dyplomową na temat: Zasadności stosowania suplementacji w sporcie wyczynowym. Swoim badaniem objął 1487 sportowców, zarówno zawodowców jak i trenujących amatorsko a wyniki w postaci publikacji naukowej zaprezentuje już pod koniec bieżącego roku. Do tej chwili ma już za sobą 10 kursów i szkoleń z zakresu dietetyki sportowej, suplementacji w sporcie oraz psychodietetyki. Dodatkowo w 2016 roku zdobył tytuł trenera personalnego. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na SGGW podczas których współpracuje z Katedrą Dietetyki, poświęca się pracy naukowej, tworzy publikacje z szeroko pojętej tematyki żywienia w sporcie oraz współpracuję ze sportowcami z kręgu kulturystyki, crossfit czy biegów długodystansowych. Pomijając jego pasję jaką jest dietetyka, równie często jak na konferencjach, możecie spotkać go na biegach przeszkodowych - czynnie uczestniczy w biegach z serii Runmageddon, Spartan race czy Hero run gdzie na własnym organizmie testuję  zaczerpnięte ze swojej pracy strategie żywieniowe.

ŁUKASZ KALEŃCZUK
Wykwalifikowany fizjoterapeuta oraz doświadczony trener personalny. Łączy medyczne wykształcenie (fizjoterapia) ze sportowym doświadczeniem w pracy indywidualnej (trening personalny).  Niweluje też różnego rodzaju napięcia za pomocą technik manualnych (masaż). Pomaga likwidować ból. Naszych kursantów uczy jak unikać kontuzji, jak zwiększać sprawność. Stawiając na Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.  Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. A także student studiów III stopnia (doktoranckie) na AWF Warszawa.  Uczestnik wielu kursów i konferencji m.in. Flossing w terapii i treningu, Medical Fitness Trainer, Instruktor treningu Cross-Fit, Kinesioloy Taping (basic course), obiektywna ocena pacjenta oraz trening funkcjonalny, wykorzystanie trakcji w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa, terapia tkanek miękkich: punkty spustowe (trigger points), positional release, poizometryczna relaksacja (PIR), active-passive stretch, szkoła pleców, masaż klasyczny, masaż leczniczy, drenaż limfatyczny.

JAKUB SAWICKI
Doświadczony trener personalny, autor strony www.plant-punch.pl, Trener przygotowania motorycznego certyfikowanego przez EXOS oraz zapalony Crossfiter z uprawnieniami lvl 1.
Wiedzą dzieli się publikując artykuły w największym w Polsce portalem internetowym o bieganiu, gdzie zajmuje się tematyką treningu dostosowanego do specyfiki biegania. Jak sam mówi o sobie: „Jestem trenerem personalnym, któremu marzy się żyć w społeczeństwie zdrowych, sprawnych i szczęśliwych ludzi nieobawiających się otyłości, cukrzycy, osteoporozy czy chorób sercowo-naczyniowych. Kiedyś chciałem zostać lekarzem, ale doszedłem do wniosku, że zrobię więcej dobrego, ucząc moich podopiecznych jak zapobiegać, jak dbać i jak unikać ryzyka zamiast naprawiać to, co zostało zniszczone”

Zarezerwuj miejsce

 1. W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza i podanie poprawnych danych (mail, nr tel., imię i nazwisko)
 2. Na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość zawierająca szczegółowe informacje dotyczące organizacji wybranego szkolenia (UWAGA: dla pewności sprawdź również folder SPAM).
 3. Po poprawnym wypełnieniu formularza należy uiścić opłatę w wysokości 199 zł.

UWAGA: Rezerwacja miejsca na kursie gwarantowana jest jedynie po wpłacie zaliczki 199 zł. Zapisy bez uiszczenia wpłaty nie będą respektowane.

Dane do przelewu:

Fit Academy
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Numer konta bankowego:
PL 94 1090 2590 0000 0001 3129 9445

Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

W razie pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktu
kontakt@fit-academy.pl

Karolina +48 570 907 392
Pn-pt: 9-17  Sob-niedz. 9-14

Ola +48 790 298 911
Pon-pt: 11-19 Sob-niedz: 9-14

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie FIT ACADEMY Lesław Blacha, Michał Moczulski S.C., Al. Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, NIP 701-050-61-99. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu realizacji zamówienia oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu wystawienia faktury oraz uwzględnienia faktury w dokumentacji księgowej administratora. Dane o zamówieniu będą przechowywane w bazie do upływu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej umowy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zamówienia.

Zapisz się na kurs