Trener Personalny – Kurs Warszawa

with Brak komentarzy

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Nasze kurs odbywają się w CityFit Warszawa Wiatraczna
przy ulicy Grzochowskiej 207 w Warszawie

Kurs Dzienny

Czas trwania - 27.08 - 07.09
(Poniedziałek - Piątek)

Kurs Weekendowy

Czas trwania - 25.08 - 23.09
(Soboty i Niedziele)

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

 

Kurs składa się z następujących modułów:

 • Podstawowa wiedza w zakresie fitness
 • Instruktor fitness (siłowni)
 • Instruktor zajęć grupowych fitness (bez choreografii muzycznej)
 • Rola Trenera personalnego
 • Anatomia funkcjonalna
 • Fizjologia
 • Odżywianie
 • Psychologiczno-społeczne aspekty zdrowia i sprawności fizycznej
 • Ocena zdrowia i sprawności fizycznej: Gromadzenie i analizowanie informacji
 • Adaptacja treningowa oraz planowanie i programowanie ćwiczeń
 • Biznes trenera personalnego- sprzedaż treningów personalnych, praca w sieciówce i  jako freelancer

Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego.

W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Warszawie

i innych miastach partnerskich.

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 12 modułów.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to moduł 3 Instruktor fitness - trening grupowy (bez choreografii muzycznej).

Czas trwania: 300 min w ramach ćwiczenia umiejętności z pomocą doświadczonego trenera zawodu

Trzeci moduł wchodzący w skład kursu Instruktora Fitness(siłowni) dotyczy zajęć grupowych. Jego celem, podobnie jak w module 2 jest przygotowanie kursantów do opracowywania i realizowania własnych programów treningowych, z tą jednak różnicą, iż w tym przypadku nie są to klienci indywidualni tylko grupy zorganizowane. Moduł nie obejmuje zajęć związanych z choreografią muzyczną.
Uczestnicy kursu, jeszcze na poziomie instruktora, uczą się określać odbiorców  tworzonych przez siebie planów treningowych,  konkretnie wskazywać jakie osoby mogą wziąć w nich udział, odpowiednio dobierać ćwiczenia oraz jasno sprecyzować ich cele.

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 3

ĆWICZENIA-przykłady:
- kursanci prowadzą  próbki charakterystycznych form zajęć grupowych (bez choreografii muzycznej) , które prowadzi instruktor w klubie fitness.
kurs trenera personalnego warszawa

ZADANIA-przykłady:
- kursanci doskonalą nauczanie nowych form ćwiczeń grupie- każdy z nich przeprowadza część zajęć o konkretnej specyfice. Ćwiczący zaś oceniają zajęcia wg nauczanych kryteriów.
trener personalny - kurs warszawa

PRACE W GRUPACH / STUDIUM PRZYPADKU:
- kursanci w parach planują trening grupowy dla podanych grup ludzi o określonych potrzebach w oparciu o wybraną formę.
kurs na trenera personalnego warszawa

 • dyskusja porównawcza treningu personalnego w małej grupie a treningu grupowego
  kurs trener personalny warszawa - kursanci

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność)
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 399 na odesłane konto)

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY WARSZAWA:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1899zł * 

Polecaj nasz kurs i zarabiaj! Za każdą poleconą osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy podając Twoje imię i nazwisko 100 zł rabatu na kurs!

Co musisz zrobić?

1. Poleć nasz kurs znajomemu.

2. Wyślij nazwisko osoby którą poleciłeś.

3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs otrzymujesz 100 zł, a Twój znajomy 100 zł zniżki na kurs Trener Personalny + Instruktor.

jeśli wpłata całości zostanie zaksięgowana w ciągu trzech dni roboczych, od momentu wysłania formularza zgłoszenia, obniżamy cenę kursu o 50 zł.

Ponadto:

* Rezerwacja miejsca na kursie po wpłacie całości lub zaliczki w wysokości 399 zł.

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

** Promocje nie łączą się

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

sprawdź w zakładce zapisy

Miejsce:

Core Fitness jest nowoczesnym, rodzinnym klubem fitness zlokalizowanym w Centrum Handlowym Szembeka, przy ulicy Zamienieckiej 90 w Warszawie niecałe 20 minut od centrum Warszawy. Na powierzchni 2500 m² znajdą się profesjonalnie przygotowane sale tematyczne do zajęć grupowych, duża siłownia z różnorodnymi strefami, sale zabaw dla dzieci i do treningów indywidualnych, atrakcyjna strefa relaksu, fit bar oraz komfortowe szatnie. Cztery sale do zajęć grupowych pozwalają na równoległe prowadzenie zajęć dla najmłodszych z zajęciami fitness, tańca, czy sztuk walki.

CZAS TRWANIA KURSU:

5 zjazdów weekendowych sb-nd, 5-10 h dziennie.

Kurs na trenera personalnego w Warszawie prowadzą między innymi:

JAKUB WOŹNIAK

Zdobywanie wiedzy z zakresu żywienia zaczął już w wieku 16 lat kiedy to przygotowując się do Olimpiady wiedzy o żywieniu i żywności zdobył w niej 1 miejsce i w 2014 roku został ogólnopolskim laureatem z możliwością studiowania na każdej uczelni w kraju. Dalszą edukację w kierunku dietetyki kontynuował na Warszawskim SGGW gdzie popełnił pracę dyplomową na temat: Zasadności stosowania suplementacji w sporcie wyczynowym. Swoim badaniem objął 1487 sportowców, zarówno zawodowców jak i trenujących amatorsko a wyniki w postaci publikacji naukowej zaprezentuje już pod koniec bieżącego roku. Do tej chwili ma już za sobą 10 kursów i szkoleń z zakresu dietetyki sportowej, suplementacji w sporcie oraz psychodietetyki. Dodatkowo w 2016 roku zdobył tytuł trenera personalnego. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na SGGW podczas których współpracuje z Katedrą Dietetyki, poświęca się pracy naukowej, tworzy publikacje z szeroko pojętej tematyki żywienia w sporcie oraz współpracuję ze sportowcami z kręgu kulturystyki, crossfit czy biegów długodystansowych. Pomijając jego pasję jaką jest dietetyka, równie często jak na konferencjach, możecie spotkać go na biegach przeszkodowych - czynnie uczestniczy w biegach z serii Runmageddon, Spartan race czy Hero run gdzie na własnym organizmie testuję  zaczerpnięte ze swojej pracy strategie żywieniowe.

ŁUKASZ KALEŃCZUK
Wykwalifikowany fizjoterapeuta oraz doświadczony trener personalny. Łączy medyczne wykształcenie (fizjoterapia) ze sportowym doświadczeniem w pracy indywidualnej (trening personalny).  Niweluje też różnego rodzaju napięcia za pomocą technik manualnych (masaż). Pomaga likwidować ból. Naszych kursantów uczy jak unikać kontuzji, jak zwiększać sprawność. Stawiając na Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.  Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. A także student studiów III stopnia (doktoranckie) na AWF Warszawa.  Uczestnik wielu kursów i konferencji m.in. Flossing w terapii i treningu, Medical Fitness Trainer, Instruktor treningu Cross-Fit, Kinesioloy Taping (basic course), obiektywna ocena pacjenta oraz trening funkcjonalny, wykorzystanie trakcji w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa, terapia tkanek miękkich: punkty spustowe (trigger points), positional release, poizometryczna relaksacja (PIR), active-passive stretch, szkoła pleców, masaż klasyczny, masaż leczniczy, drenaż limfatyczny.

JAKUB SAWICKI
Doświadczony trener personalny, autor strony www.plant-punch.pl, Trener przygotowania motorycznego certyfikowanego przez EXOS oraz zapalony Crossfiter z uprawnieniami lvl 1.
Wiedzą dzieli się publikując artykuły w największym w Polsce portalem internetowym o bieganiu, gdzie zajmuje się tematyką treningu dostosowanego do specyfiki biegania. Jak sam mówi o sobie: „Jestem trenerem personalnym, któremu marzy się żyć w społeczeństwie zdrowych, sprawnych i szczęśliwych ludzi nieobawiających się otyłości, cukrzycy, osteoporozy czy chorób sercowo-naczyniowych. Kiedyś chciałem zostać lekarzem, ale doszedłem do wniosku, że zrobię więcej dobrego, ucząc moich podopiecznych jak zapobiegać, jak dbać i jak unikać ryzyka zamiast naprawiać to, co zostało zniszczone”

Wybierz nasz kurs trenerski

Masz pytania na temat kursu w Warszawie lub innym mieście?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania


Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@fit-academy.pl

790 298 911