Trener Personalny – Kurs Warszawa

with Brak komentarzy

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Nasze kurs odbywają się w Core Fitness Warsaw
przy ulicy Zamienieckiej 80 w Warszawie

Kurs Dzienny

Czas trwania - 4.06-15.06
(Poniedziałek - Piątek)

Kurs Weekendowy

Czas trwania - 26.05 - 1.07
(Soboty i Niedziele)

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

 

Kurs składa się z następujących modułów:

 • Podstawowa wiedza w zakresie fitness
 • Instruktor fitness (siłowni)
 • Instruktor zajęć grupowych fitness (bez choreografii muzycznej)
 • Rola Trenera personalnego
 • Anatomia funkcjonalna
 • Fizjologia
 • Odżywianie
 • Psychologiczno-społeczne aspekty zdrowia i sprawności fizycznej
 • Ocena zdrowia i sprawności fizycznej: Gromadzenie i analizowanie informacji
 • Adaptacja treningowa oraz planowanie i programowanie ćwiczeń
 • Biznes trenera personalnego- sprzedaż treningów personalnych, praca w sieciówce i  jako freelancer

Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego.

W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

 

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Warszawie

i innych miastach partnerskich.

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 12 modułów.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie to moduł 3 Instruktor fitness - trening grupowy (bez choreografii muzycznej).

Czas trwania: 300 min w ramach ćwiczenia umiejętności z pomocą doświadczonego trenera zawodu

Trzeci moduł wchodzący w skład kursu Instruktora Fitness(siłowni) dotyczy zajęć grupowych. Jego celem, podobnie jak w module 2 jest przygotowanie kursantów do opracowywania i realizowania własnych programów treningowych, z tą jednak różnicą, iż w tym przypadku nie są to klienci indywidualni tylko grupy zorganizowane. Moduł nie obejmuje zajęć związanych z choreografią muzyczną.
Uczestnicy kursu, jeszcze na poziomie instruktora, uczą się określać odbiorców  tworzonych przez siebie planów treningowych,  konkretnie wskazywać jakie osoby mogą wziąć w nich udział, odpowiednio dobierać ćwiczenia oraz jasno sprecyzować ich cele.

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 3

ĆWICZENIA-przykłady:
- kursanci prowadzą  próbki charakterystycznych form zajęć grupowych (bez choreografii muzycznej) , które prowadzi instruktor w klubie fitness.
kurs trenera personalnego warszawa

ZADANIA-przykłady:
- kursanci doskonalą nauczanie nowych form ćwiczeń grupie- każdy z nich przeprowadza część zajęć o konkretnej specyfice. Ćwiczący zaś oceniają zajęcia wg nauczanych kryteriów.
trener personalny - kurs warszawa

PRACE W GRUPACH / STUDIUM PRZYPADKU:
- kursanci w parach planują trening grupowy dla podanych grup ludzi o określonych potrzebach w oparciu o wybraną formę.
kurs na trenera personalnego warszawa

 • dyskusja porównawcza treningu personalnego w małej grupie a treningu grupowego
  kurs trener personalny warszawa - kursanci

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność)
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 399 na odesłane konto)

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY WARSZAWA:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1899zł * 

Polecaj nasz kurs i zarabiaj! Za każdą poleconą osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy podając Twoje imię i nazwisko 100 zł rabatu na kurs!

Co musisz zrobić?

1. Poleć nasz kurs znajomemu.

2. Wyślij nazwisko osoby którą poleciłeś.

3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs otrzymujesz 100 zł, a Twój znajomy 100 zł zniżki na kurs Trener Personalny + Instruktor.

jeśli wpłata całości zostanie zaksięgowana w ciągu trzech dni roboczych, od momentu wysłania formularza zgłoszenia, obniżamy cenę kursu o 50 zł.

Ponadto:

* Rezerwacja miejsca na kursie po wpłacie całości lub zaliczki w wysokości 399 zł.

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

** Promocje nie łączą się

 

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

sprawdź w zakładce zapisy

Miejsce:

Core Fitness jest nowoczesnym, rodzinnym klubem fitness zlokalizowanym w Centrum Handlowym Szembeka, przy ulicy Zamienieckiej 90 w Warszawie niecałe 20 minut od centrum Warszawy. Na powierzchni 2500 m² znajdą się profesjonalnie przygotowane sale tematyczne do zajęć grupowych, duża siłownia z różnorodnymi strefami, sale zabaw dla dzieci i do treningów indywidualnych, atrakcyjna strefa relaksu, fit bar oraz komfortowe szatnie. Cztery sale do zajęć grupowych pozwalają na równoległe prowadzenie zajęć dla najmłodszych z zajęciami fitness, tańca, czy sztuk walki.

CZAS TRWANIA KURSU:

5 zjazdów weekendowych sb-nd, 5-10 h dziennie.

Kurs na trenera personalnego w Warszawie prowadzą między innymi:

TOMASZ RYMANOWSKI

Sportowiec od 20 lat. Były zawodnik Sandomierskiego klubu karate. Uczestnik oraz medalista zawodów ogólnopolskich w karate kyokushin. Trener personalny od 2011 roku. Założyciel FTR Fizjoterapia Tomasz Rymanowski firmy świadczącej usługi z zakresu fizjoterapii oraz treningu personalnego na terenie całej Warszawy. Mobilna fizjoterapia jak i masaż cieszą się coraz większą popularnością. Zespół FTR wciąż poszerza swoje umiejętności tak aby być w stanie pomóc każdej osobie zmagającej się z problemami dotyczącymi aparatu ruchu. Więcej informacji tutaj: http://rymanowski.net/ .

Tomek to uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii m.in.: Complete Sports Manual Therapy szkolenie prowadzone przez dr Massimiliano Febbi dyrektora edukacyjnego oraz opiekuna fizjoterapeutycznego Włoskiej Federacji Ciężarowców. Specjalizuje się w rehabilitacji oraz pre-rehabilitacji ortopedycznej. Współpracuje oraz prowadzi fizjoterapeutycznie/treningowo sportowców amatorów, a także osoby po zabiegach chirurgicznych.

JAN SŁONIEWICZ

Nazywam się Jan Słoniewicz i mój zawód to trener personalny. Od 6 lat zajmuję się pracą z drugim człowiekiem, w kontekście pracy nad założonymi celami: odchudzaniem, budową masy mięśniowej, a przede wszystkim dbaniem o dobre zdrowie i samopoczucie. Stale dbam o swój rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach, bycie na bieżąco z nowościami w branży fitness, a przede wszystkim zdobywanie wiedzy, która będzie przydatna dla lepszych postępów moich klientów.

Osobiście jestem fanem treningu typowo siłowego i ćwiczeń wielostawowych, pasjonuje mnie sposób układania planów treningowych w kontekście rozwoju masy mięśniowej, a także znajdowanie takich systemów odżywiania, w których to dieta jest dla człowieka, a nie człowiek dla diety J

Poza tym stale, od 3 lat, prowadzę bloga, gdzie dzielę się swoją wiedzą,  zdobytą przez lata prowadzenia treningów: www.jansloniewicz.pl

W pracy z klientami zwracam dużą uwagę na kontakt z drugim człowiekiem i metody personalizacji ćwiczeń pod określoną budowę ciała. Nauczę Cię jak wytłumaczyć ćwiczenie drugiej osobie, jak zauważyć ewentualne błędy, jak prawidłowo skorygować, tak abyś jako trener czuł się zawsze usatysfakcjonowany i widział efekty swojej pracy.

JAKUB WOŹNIAK

Zdobywanie wiedzy z zakresu żywienia zaczął już w wieku 16 lat kiedy to przygotowując się do Olimpiady wiedzy o żywieniu i żywności zdobył w niej 1 miejsce i w 2014 roku został ogólnopolskim laureatem z możliwością studiowania na każdej uczelni w kraju. Dalszą edukację w kierunku dietetyki kontynuował na Warszawskim SGGW gdzie popełnił pracę dyplomową na temat: Zasadności stosowania suplementacji w sporcie wyczynowym. Swoim badaniem objął 1487 sportowców, zarówno zawodowców jak i trenujących amatorsko a wyniki w postaci publikacji naukowej zaprezentuje już pod koniec bieżącego roku. Do tej chwili ma już za sobą 10 kursów i szkoleń z zakresu dietetyki sportowej, suplementacji w sporcie oraz psychodietetyki. Dodatkowo w 2016 roku zdobył tytuł trenera personalnego. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na SGGW podczas których współpracuje z Katedrą Dietetyki, poświęca się pracy naukowej, tworzy publikacje z szeroko pojętej tematyki żywienia w sporcie oraz współpracuję ze sportowcami z kręgu kulturystyki, crossfit czy biegów długodystansowych. Pomijając jego pasję jaką jest dietetyka, równie często jak na konferencjach, możecie spotkać go na biegach przeszkodowych - czynnie uczestniczy w biegach z serii Runmageddon, Spartan race czy Hero run gdzie na własnym organizmie testuję  zaczerpnięte ze swojej pracy strategie żywieniowe.

Wybierz nasz kurs trenerski

Masz pytania na temat kursu w Warszawie lub innym mieście?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania


Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@fit-academy.pl

790 298 911