Trener Personalny – Kurs Poznań

with Brak komentarzy

Chcesz pracować z najszerszym spektrum klientów? Komponować indywidualne plany treningowe dostosowane do predyspozycji podopiecznego? Cenisz sobie niezależność i swobodę działania? Interesuje Cię praca nie tylko w klubie fitness ale także jako Freelancer?

Kurs Dzienny

Czas trwania - 14.01 - 25.01
(Poniedziałek - Piątek)

Zapisz się na kurs

Kurs Weekendowy

Czas trwania - 12.01 - 10.02
(Soboty i Niedziele)

Zapisz się na kurs

Jak wybrać kurs trenera personalnego?

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Naszym priorytetem jest PRAKTYKA!

PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY
Kurs składa się z 6 modułów: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis modułów

 

Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego.

W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

POZNAJ PEŁNY PROGRAM KURSU TRENER PERSONALNY+ INSTRUKTOR!

ZOBACZ OGÓLNY OPIS KURSU

Pobierz pełny opis standardów oraz pozostałych modułów

KAŻDY kurs Trenera Personalnego, realizowany w KAŻDYM mieście składa się z 5 weekendowych zjazdów oraz obszernych materiałów dostępnych w formie on-line.

W czasie kursu skorzystasz z:

 • Podręcznik „Gym Handbook” z 2018 roku.
 • Zeszyt ćwiczeń Fit Academy.
 • Praktyczny notatnik ćwiczeń siłowych.
 • Dostęp do lekcji i materiałów on-line

Szczegółowy opis materiałów, które otrzymasz znajduję się tutaj

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA PRAKTYCZNE na Kursie Trenera Personalnego w Poznaniu

i innych miastach partnerskich.

Poniżej prezentujemy opis przykładowych zajęć praktycznych realizowanych w ramach JEDNEGO, losowo wybranego modułu. W tym przypadku będzie:

Moduł 2 Rozszerzona wiedza w zakresie fitness – temat: Anatomia i fizjologia

Anatomia powszechnie znana jest jako ciężka, trudna, nieciekawa ☹

W Fit Academy odchodzimy od takiego postrzegania tego tematu oferując Wam nowoczesne, warsztatowe podejście. Wiedzę teoretyczną zgłębiliśmy w formie materiałów do pracy własnej, które wraz z modelami 3D na naszych zajęciach stworzą Wam pełny obraz jak porusza się nasz organizm. Swoją przygodę zaczniesz od nauki lub przypomnienia sobie podstaw strukturalnych, w otrzymanym podręczniku odszukasz informacji dotyczących budowy najważniejszych układów, z mocnym akcentem na układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy. Swoją wiedzę utrwalisz w specjalnie stworzonym do tego celu zeszycie ćwiczeń. Następnie praktyka, czyli praca danego mięśnia lub całego łańcucha ruchu zostanie pokazana poprzez Anatomię Palpacyjną, czy też w niektórych przypadkach przez Body Painting. Przechodzimy do Funkcji, pokazując kilka ćwiczeń w obrębie danego mięśnia. Może być to ćwiczenie rozciągające, aktywujące, wzmacniające.
Wiedza – Wizualizacja – Funkcja to nasz klucz do skutecznej nauki anatomii ruchu.
Wiedzę zdobędziesz z naszych materiałach, o wizualizacje zadbają modele 3D oraz w sami ucząc się przebiegu mięśni powierzchownych na partnerze obok, ostatnim etapem będzie funkcja, w której nasi szkoleniowcy pokażą Wam wszystkie najważniejsze możliwości działania czy to danego ruchu, mięśnia, pasma.

Fizjologia to przede wszystkim zrozumienie procesów występujących w naszym organizmie w czasie wysiłku fizycznego. Trener znający szlaki energetyczne, będzie w sposób świadomy poszukiwał odpowiednich metod pracy z podopiecznymi na każdym poziomie zaawansowania. Każde zagadnienie, które opracujemy w czasie trwania kursu będzie ściśle skorelowane z praktyką trenera. Trening tlenowy, HIIT, Hrmax, VO2max, Steady Steat i wiele innych pojęć po kursie nie będzie dla Ciebie tajemnicą. A wszystko po to, abyś Wiedzę ubrał w kompetencje!

Warto też dostrzec iż jedna trzecia wszystkich zgonów na świecie jest spowodowana chorobami układu krążenia. Co rok umiera z powodu tego typu chorób kilkanaście milionów ludzi. Odpowiednie strategie treningu zdrowotnego dobranego do indywidualnych potrzeb trenujących będzie bardzo ważne.
Z drugiej strony w swojej profesji mamy osoby trenujące na poziomie zaawansowanym w tym przypadku będziemy rozmawiać m. in. o zjawisku „serca sportowca”, hipertrofii mięśniowej – czyli jak to się dzieje, że nasze mięśnie rosną oraz o rekompozycji składu ciała.

PRZYKŁADY PRAKTYKI W MODULE 2

MODUŁ 2 Rozszerzona wiedza w zakresie fitness

> Czas trwania: 360 min  w obrębie nabywania wiedzy i umiejętności z pomocą szkoleniowca.

Po zapoznaniu się z mięśniami tułowia, uczestnicy aktywują poznane mięśnie w ruchu.

kurs trenera personalnego poznan

Analizując pojęcia agonistów i antagonistów kursanci dobierają odpowiednie mięśnie o danym charakterze pracy oraz dopasowują do nich ćwiczenia.

Uczestnicy w grupach ustalają mięśnie skrócone i osłabione w najczęstszych wadach postawy.

Kursanci po analizie przebiegu tylnej taśmy mięśniowej wykonują ćwiczenia rozciągające.

Analizując wiek podopiecznego, kursanci dostosowują mu odpowiednie zakresy tętna w pracy tlenowej, mieszanej, beztlenowej.

Podczas zajęć uczestnicy analizują zależność pomiędzy ilością powtórzeń, tzw. Czasie pod napięciem (Time under tension) a celem treningowych. Dzięki temu łatwiej mogą dobrać metodę treningową trafiającą w potrzeby klienta – rozwijając moc, siłę, wytrzymałość, hipertrofie mięśniową.

Porównanie możliwości treningowych i różnić między treningiem kobiet i mężczyzn. Szukanie informacji i argumentacji o tym czy Panie mogą rozwinąć „przesadną” muskulaturę poprzez trening siłowy.

kurs na trenera personalnego poznan

Pełen opis standardów oraz pozostałych modułów

WYMAGANIA / KRYTERIA KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW:

 • Ukończone 18 lat;
 • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do rekreacyjnej aktywności ruchowej. (Nie wymagamy zaświadczenia – w kursie uczestniczysz na własną odpowiedzialność);
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 199 zł)

 

CENA KURSU TRENER PERSONALNY POZNAŃ:

899 zł Kurs Instruktor Fitness/Siłowni (poziom 3) + 1200 zł  Kurs Trenera Personalnego + 2 x 200zł egzamin = 2500zł

! ! ! PROMOCJA ! ! !

TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR + EGZAMINY = 1599zł *

<<< 50 zł zniżki za wpłatę całości >>>

 • Jeżeli tego samego dnia, zaraz po wpłacie zaliczki wpłacisz resztę kwoty - otrzymujesz rabat w wysokości 50 zł. Uwaga: aby promocja obowiązywała data wpłaty zaliczki i reszty kwoty musi być ta sama.
 • 50 zł należy wtedy odjąć od kwoty dokonywanej przelewem.

 

<<< Polecaj nasz kurs i zarabiaj! >>>

Za każda polecona osobę otrzymasz od nas 100 zł w prezencie, a Twój znajomy 100 zł rabatu na kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni!

Co musisz zrobić?

 1. Poleć nasz kurs znajomemu.
 2. Wyślij nazwisko osoby której poleciłeś kurs.
 3. Jeśli Twój znajomy opłaci kurs Trener Personalny + Instruktor Siłowni, Ty (za każdą osobę) otrzymujesz 100 zł na swoje konto, a znajomy 100 zł zniżki na swój kurs Trener Personalny + Instruktor.

Ponadto:

* Za  kurs możesz zapłacić w ratach

* Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY KURS?

Kurs dzienny odbywa się dniach 14.01 - 25.01, weekendowy 12.01 - 10.02. Na kurs zapiszesz się tutaj: zapisy

 

Miejsce:

Kurs Trenera Personalnego i Instruktora Siłowni w Poznaniu odbywa się w klubie Fabryka Formy przy ul Mallwowej 162. Klub znajduje się w galerii handlowej Mallwowa. 
Fabryka Formy oferuje klientom kilka wydzielonych stref treningowych, w tym m.in. siłownię oraz 2 sale fitness. Ponadto miłośnicy relaxu znajdą tam również coś dla siebie . Klub prócz dogodnych warunków sprzyjających wzmocnieniu sił, poprawieniu kondycji czy wyglądu sylwetki zapewnia również profesjonalną opiekę odnawiającą ciało. Do dyspozycji gości są sauny oraz solaria, które znajdą w każdej szatni klubu. Prócz tego każdy głodny lub spragniony klient może skorzystać z FitBaru, a osoby zainteresowane także z treningów personalnych. Fun Fit Mallwowa to bogaty grafik zajęć, warsztaty, prelekcje, konsultacje, eventy, Summer&WinterCampy, zabawa, uśmiech, poczucie humoru.

CZAS TRWANIA KURSU:

Weekendowo: 10 dni (5 zjazdów) sb-nd, 5-8h dziennie
Dziennie: 10 dni pon-pt (bez sobót i niedziel) 5-8h dziennie

Wybierz nasz kurs trenerski

Kurs na trenera personalnego w Poznaniu prowadzą między innymi:

BARTOSZ WALKOWSKI

Od 9 roku życia blisko związany ze sportem. Zaczynał od gry w tenisa, pływania oraz podnoszenia ciężarów w swoim małym pokoju jako czternastolatek. Przez lata spędzone na macie, siłowni i salach treningowych przebrnął przez prawie wszystkie sporty walki i sporty siłowe. Dziś ma brązowy pas z Krav Magi oraz niebieski pas z brazylijskiego jiu jitsu. Jest także trenerem personalnym, dietetykiem i szkoleniowcem.

Od zawsze pasjonowała go pomoc innym ludziom, po to żeby żyło się im bardziej komfortowo. Stosuje holistyczne podejście do człowieka. Z biegiem lat wciąż poszerza wiedzę o zdrowym i prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Uważa, że nasze ciało jest nieskończona układanką i często szczegóły mają ogromne znaczenie. Żeby je wszystkie wyłapać należy szukać w wielu źródłach i robić to co się czuję. Stara się pomagać poprzez pracę indywidualną oraz grupową na prowadzonych przez siebie szkoleniach i warsztatach.

W wolnej chwili uwielbia tańczyć salsę i bachatę, grać na gitarze oraz rozwijać swoją wiedzę na temat wszystkiego, co w danej chwili go interesuje. Jego motto to: “UŚWIADAMIAJ się w każdej płaszczyźnie, która Ciebie interesuje, następnie DZIAŁAJ, by w końcu zobaczyć EFEKT“

Zarezerwuj miejsce

 1. W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza i podanie poprawnych danych (mail, nr tel., imię i nazwisko)
 2. Po poprawnym wypełnieniu formularza należy uiścić opłatę w wysokości 199 zł.
 3. Na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość zawierająca szczegółowe informacje dotyczące organizacji wybranego szkolenia (UWAGA: dla pewności sprawdź również folder SPAM).

UWAGA: Rezerwacja miejsca na kursie gwarantowana jest jedynie po wpłacie zaliczki 199 zł. Zapisy bez uiszczenia wpłaty nie będą respektowane.

Dane do przelewu:

Fit Academy
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Numer konta bankowego:
PL 94 1090 2590 0000 0001 3129 9445

Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

W razie pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktu
kontakt@fit-academy.pl

Karolina +48 570 907 392
Pn-pt: 9-17  Sob-niedz. 9-14

Ola +48 790 298 911
Pon-pt: 11-19 Sob-niedz: 9-14

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie FIT ACADEMY Lesław Blacha, Michał Moczulski S.C., Al. Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, NIP 701-050-61-99. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu realizacji zamówienia oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu wystawienia faktury oraz uwzględnienia faktury w dokumentacji księgowej administratora. Dane o zamówieniu będą przechowywane w bazie do upływu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej umowy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zamówienia.

Zapisz się na kurs