_TOM4884os-2-FINAL

Lesław Blacha

 • Współzałożyciel Instytutu Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy.
 • Trener Personalny i Instruktor Kulturystyki.
 • Właściciel ogólnopolskiej Sieci placówek edukacyjnych i szkół językowych.
 • Autor książki „Trener Personalny – jak zacząć zarabiać na swojej pasji?”

W wieku 22 lat zdał sobie sprawę, że praca na etacie nie jest dla niego. Zdolności sprzedażowe i marketingowe skłoniły go do spróbowania siły w biznesie. Karierę młodego przedsiębiorcy rozpoczął rok później, mając niespełna 23 lata, otworzył pierwszą szkołę językową, aby już w niespełna rok dynamicznie rozbudować sieć szkół Mobilny Lektor  i otworzyć kolejne placówki edukacyjne Szkoły Matematyki 5+. Placówki działają obecnie w 10 największych miastach w Polsce. Trzy z nich działają również na zasadzie franczyzy.  Współpracuje z ponad 60 nauczycielami i lektorami.

Oprócz rozwoju kolejnych biznesów pracuje nad kolejną książką „Zostań młodym przedsiębiorcą”.

Pasjonat psychologii biznesu i rozwoju osobistego, uczestnik wielu szkoleń rozwojowych i już od ponad 7 lat codziennie pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie.  Prowadzi swój fanpage, w którym motywuje innych do uwierzenia w swój potencjał i pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

MICHAŁ PIETRZAK

Dwukrotny olimpijczyk, czterokrotny medalista Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce, Trener AZS AWF Katowice.

Wykształcenie:

 • mgr Wychowania Fizycznego
 • lic. Fizjoterapia
 • Studia dzienne doktoranckie III stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach (w trakcie)

Uprawnienia:

 • Gimnastyka Korekcyjna
 • Trener II klasy PZLA
 • Instruktor odnowy biologicznej
 • Train Movements CMPC Budowanie jednostki treningu personalnego

ANDRZEJ FAŁDZIŃSKI

Wykształcenie:

 • Studia I stopnia AWFiS Gdańsk - trener lekkiej atletyki
 • Studia II stopnia AWF Poznań - organizacja i zarządzanie sportem

Szkolenia i kursy:

 • Get Together Conference Perform Better Europe Amsterdam
 • Functional Training Summit Perform Better Europe  Monachium
 • Strength and conditioning course phase II - Elite Performance Institute
 • Nowoczesne trendy w przygotowaniu motorycznym  -konferencja
 • Strength and conditioning course phase I - Elite Performance Institute
 • Konferencja nt. Przygotowanie motoryczne w treningu koszykarza -
 • Specjalista FMS
 • Movment Professional Phase I - R1 Sport Academy
 • Indor cycling level I
 • Functional Training Meeting Warszawa
 • Dietetyka i suplementacja w sporcie
 • Trening funkcjonalny
 • Trener personalny
 • Masaż klasyczny st. I i II
 • Trener II klasy lekkiej atletyki

Mateusz Koczorowski

Absolwent wychowania fizycznego UKW Bydgoszcz, Trener personalny, Instruktor kulturystyki i fitness. Uczestnik wielu kursów (..)

Na co dzień pracuje w Bydgoszczy, gdzie wykorzystuje wieloletnie doświadczenie z różnych dyscyplin sportowych.  Ciągle głodny wiedzy, uczestnik seminariów, czytelnik fachowej literatury, podążający za nowinkami naukowymi.

Do każdego zawsze podchodzi indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby oraz możliwości podopiecznych.  Propaguje harmonijny rozwój na wszystkich płaszczyznach — nie tylko na poziomie cech motorycznych, ale i na poziomie mentalnym.  Motywuje oraz rozbudza potrzebę do samodoskonalenia. Bywa przyjacielem, mentorem a czasem i katem na treningach.

Specjalista z teorii i metodyki treningu siłowego. W FIT ACADEMY pokazuje jak w sposób bezpieczny oraz efektywny  realizować cele podopiecznych.

Mateusz Koczorowski

Bartek Lipka

Bartek Lipka

Sportem zajmuję się od dziecka. Początkowo była to jak u większości młodych chłopaków - piłka nożna. Pózniej na kilkanaście lat zagościły sporty walki, w międzyczasie również pływanie.
Karate trenowałem od 10 roku życia do czasów studenckich, wtedy pojawiły się też mieszane sztuki walki znane jako MMA.
Najważniejsze osiągnięcia w tych sportach to dwukrotne Złoto na Mistrzostwach Europy w Karate, v-ce mistrzostwo Swiata oraz kilkunastokrotne Mistrzostwo Polski.
Następnie ma mojej drodze pojawił się CrossFit, którym zajmuję się do dzisiaj.
Najważniejsze osiągnięcia : The Fittest Man in Poland w 2014 i 2015 roku, czyli najsprawniejszy Polak (tytuł przyznany przez CrossFit Games na podstawie kwalifikacji do CrossFit Regionals(odpowiednik Mistrzostw Europy).
W 2014 roku jako pierwszy Polak w historii dostałem się do CrossFit Games Regionals (odpowiednik Mistrzostw Europy).
W 2015 roku kwalifikacje skończyłem na 10 miejscu na 18,5 tysiąca mężczyzn z Europy.
Finalnie główne zawody zakończyłem na 17 miejscu (rywalizowali najlepsi zawodnicy z Europy i Afryki).0

Piotr Jagodowski

Nazywam się Piotr Jagodowski i jestem ratownikiem medycznym. Urodziłem się w Warszawie 24.03.1991 r. I tyle jeśli chodzi o metrykę. Pozwolę sobie zacząć od krótkiej opowieści.
Swoją przygodę z ratownictwem rozpocząłem w liceum. Moja przyszłość potoczyłaby się zapewne zupełnie inaczej gdyby nie pewne wydarzenie. Kiedy wraz z kolegą udzieliliśmy pomocy mężczyźnie, który uległ wypadkowi, doświadczyłem nagłego olśnienia – jakie to świetne uczucie pomóc bezinteresownie komuś zupełnie obcemu. Zadziałaliśmy - i choć patrząc na to wydarzenie z perspektywy czasu, stwierdzam, iż nasze poczynania dalekie były od ideału, to jednak odważyliśmy się pomóc, zrobiliśmy to szybko i byliśmy dość pewni w naszych poczynaniach. Choć od tego incydentu minęło już sporo czasu, doskonale go pamiętam i nigdy nie zapomnę, bowiem zmotywował mnie do rozszerzania swojej wiedzy na temat pomocy innym.
Po liceum przyszedł czas na studia. Pamiętam, że dzień w którym dowiedziałem się o przyjęciu na kierunek Ratownictwo Medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym należał do jednych z najlepszych w moim życiu.
Rozpoczynając moją przygodę z ratownictwem medycznym miałem ukończone szkolenia z zakresu podstawowej i rozszerzonej pierwszej pomocy organizowane przez Polski Czerwony Krzyż.
Studia minęły jak mrugnięcie okiem. Już na ich początku zacząłem udzielać się Grupie Interwencyjnej Stołecznego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, zdobyłem tytuł Ratownika Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Działałem w kilku kołach naukowych m. in. Studenckim Kole Medycyny Ratunkowej, w Kole Ratownictwa Ogólnego i Medycyny Katastrof. Pracowałem przy zabezpieczeniach imprez sportowych AZS, wydarzeń plenerowych takich jak: koncerty, imprezy motoryzacyjne. Pomagałem przy prowadzeniu zajęć z zakresu pierwszej pomocy. Z myślą o działalności w Medycznym Patrolu, zostałem członkiem Pokojowego Patrolu WOŚP.
Na ostatnim roku zostałem wytypowany aby reprezentować uczelnię jako kierownik zespołu na IV Ogólnopolskich Zawodach Uczelni Medycznych w Ratownictwie Medycznym. Studia był to czas, kiedy poznałem wielu fantastycznych ludzi i przeżyłem przygody, które niejednemu starczyłyby na całe życie.
Zaraz po studiach podjąłem pracę jako instruktor pierwszej pomocy (BLS+AED) w firmiach Alert-szkolenia oraz Moto-Medic Motocyklowe Ratownictwo Medyczne. Równolegle prowadziłem działalność w Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Festiwal Woodstock, przyszedł bardzo szybko, a ja zrealizowałem swe marzenia działając na nim w ramach Medycznego Patrolu. Z czasem przybywało też ofert pracy od innych firm: PZU, Szkoła Jazdy Renault, Ośrodek Szkolenia Kierowców „Alfa”, Tarbonus, Altis, Seka. W końcu zacząłem prowadzić na własną firmę i rozpocząłem pracę w Pogotowiu Ratunkowym w Warszawie. Po dziś dzień jestem praktykującym na Zespołach Ratownictwa Medycznego ratownikiem i niosę pomoc w ramach działalności zespołów Specjalistycznych oraz Podstawowych.
Do dziś staram się łączyć pasję nauczania i pracę ratownika medycznego i choć nie zawsze jest to łatwe, to wynikająca z tego satysfakcja rekompensuje wszelkie trudy.

Piotr Jagodowski

Tomasz Rymanowski

Mateusz Rymanowski

mgr Fizjoterapii. Właściciel studia treningowo-terapeutycznego. Pasjonat sportów siłowych i walki. Specjalizuje się w: treningu funkcjonalnym, jako fizjoterapeuta prowadzi rehabilitację po zabiegach chirurgicznych. W treningu personalnym zwraca uwagę na polepszenie jakości życia swoich podopiecznych uczestnik wielu kursów; między innymi: fizjoterapii w sporcie,PNF instruktora kulturystyki, trener personalny i wielu innych.

Jan Słoniewicz

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni, specjalistą ds. żywienia i suplementacji.

Trener personalny to mój zawód,

miesięcznie prowadzę ok. 100 godzin treningów personalnych.

Na co dzień pracuję ze zwykłymi ludźmi, pomagając im osiągać niezwykłe przemiany.

Realia pracy trenera znam zarówno od strony sieciowych klubów fitness, jak i działania na własny rachunek.

 

W swojej pracy stawiam na maximum efektów, w jak najkrótszym czasie. Wykorzystuję zdobyte doświadczenie, by każdemu klientowi zapewnić profesjonalne, indywidualne podejście.

 

Moim największym sukcesem jest zaufanie jakim darzą mnie klienci.

 

Do treningów, pracy jako trener personalny i podejmowania się nowych wyzwań motywują mnie słowa Carla Bard’a, które niejednokrotnie powtarzam podopiecznym: „Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie”

 

Jako szkoleniowiec w FIT-ACADEMY przywiązuję wagę do praktycznych umiejętności,  które musi posiadać przyszły trener, jeśli chce osiągnąć sukces.

Podczas wykładów  przekazuję kursantom wiedzę i doświadczenie będące kluczem do stawiania pierwszych kroków w zawodzie trenera personalnego.

 

W wolnym czasie prowadzę blog na swojej stronie internetowej: www.jansloniewicz.pl

Jan Słoniewicz

Andrzej

Andrzej Fałdziński

Absolwent AWFiS Gdańsk oraz AWF Poznań
Trener lekkiej atletyki
Trener przygotowania motorycznego NCSC
Specjalista FMS
Trener personalny

Moją pasją jest praca z ludźmi i pomaganie im w zmienianiu życia na lepsze. Podczas treningów moim głównym celem jest poprawienie jakości ruchu i cech motorycznych. Cel klientów w postaci poprawy sylwetki jest uzyskany przy okazji.
Interesuje się przygotowaniem motorycznym i treningiem funkcjonalnym w sporcie.
Poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, konferencjach polskich i zagranicznych, czytając książki, artykuły i wciąż uważam, że zawód trenera jest bardzo złożony i wymagający.
Dlatego zapraszam na szkolenia

Bartosz Walkowski

"Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym, trenerem medycznym  oraz licencjonowany Dietetykiem. Posiadaczem brązowego pasa z Krav Magi, niebieskiego z brazylijskiego jiu jitsu, oraz Instruktorem Samoobrony. Przeprowadziłem kilka tysięcy godzin treningu personalnego oraz zajęć grupowych. Przez lata spędzone na siłowni, macie i boisku doskonaliłem się w wielu dyscyplinach zespołowych, indywidualnych, sportach walki i wytrzymałościowych. Jestem zafascynowany rozwojem osobistym i spędzaniem czasu na wolnym powietrzu.

Od 9 roku życia jestem blisko związany ze sportem. Zaczynałem od gry w tenisa, pływania oraz podnoszenia ciężarów w swoim małym pokoju jako czternastolatek. Przez lata spędzonych na macie, siłowni i salach treningowych przebrnąłem przez prawie wszystkie sporty walki i sporty siłowe. Dziś mam brązowy pas z Krav Magi oraz niebieski pas z brazylijskiego jiu jitsu. Jestem także trenerem personalnym i dietetykiem.

Oto szkolenia, w których brałem udział oraz zdobyte przeze mnie tytuły i certyfikaty:

• Trener Personalny 

-Trener Medyczny  w zakresie: diagnostyka klienta, głęboka stabilizacja całego ciała, taśmy anatomiczne, powięź w treningu fizycznym, psychosomatyczne aspekty rozwoju funkcjonalnego, integrowanie i programowanie treningu medycznego
• Instruktor rekreacji ruchowej
• Instruktor samoobrony
• Certyfikat ukończenia 4 stopniowego szkolenia z dietetyki i suplementacji 

-Certyfikat ukończenia 4 stopniowego(nowa wersja) szkolenia z dietetyki i suplementacji 

- Certyfikat ukończenia szkolenia z dieteoterapii w praktyce- poziom 3 

-certyfikat ukończenia szkolenia z mikroflory jelitowej i niteolerancji pokarmowych- poziom 2 Mauricz.com

-
• Certyfikat ukończenia szkolenia z Treningu Ekscentrycznego w sporcie
• Certyfikat ukończenia szkolenia z Treningu Funkcjonalnego 
• Certyfikat ukończenia szkolenia z Podrzutu i Rwania 
• Certyfikat ukończenia szkolenia z Kinezjologii Stosowanej
• Certyfikat ukończenia szkolenia z PROaktywności, przeprowadzone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne

-Certyfikat ukończenia szkolenia z psychologii w sporcie
• Posiadam brązowy pas z Stowarzyszenia Krav Maga Polska
• Posiadam niebieski pas z Brazylijskiego Jiu Jitsu

Od kiedy pamiętam pasjonuje mnie człowiek, a dokładniej pomoc ludziom – by żyło się im bardziej komfortowo. Wiem doskonale jak ważne jest holistyczne podejście do człowieka.

Z biegiem lat co raz więcej dowiaduję się o zdrowym i prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Uważam, że nasze ciało jest nieskończona układanką i często szczegóły mają ogromne znaczenie. Żeby je wszystkie wyłapać należy szukać w wielu źródłach i robić to co się czuję. Życie mocno mnie doświadczyło i dlatego wróciłem do tego, co jest z nami od zawsze, czyli natury. Traktuję ją jako moją przyjaciółkę i każdemu polecam taki powrót do korzeni.

W wolnej chwili uwielbiam tańczyc salsę i bachatę, uczyć się grać na gitarze oraz rozwijać swoją wiedzę na temat wszystkiego, co tylko mnie w danej chwili interesuje. Moje motto to: “UŚWIADAMIAJ się w każdej płaszczyźnie, która Ciebie interesuje, następnie DZIAŁAJ, by w końcu zobaczyć EFEKT"

 

Bartosz Walkowski

Juliusz Zdański

Doświadczony trener personalny, instruktor kulturystyki, student Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na specjalizacji sporty siłowe i fitness, przewodniczący Akademickiej Sekcji Sportów Siłowych, uczestnik wielu kursów. Swój warsztat przygotowania motorycznego szlifował pod okiem najlepszych specjalistów w prestiżowym Macklin’s Gym Marbella będącym jednym z najbardziej rozpoznawalnych i
cenionych ośrodków przygotowawczych w Europie, promującym m.in. Tysona Fury, BJ Saundersa oraz inne gwiazdy boksu i sportów walki. Oprócz treningów personalnych współpacuje z zawodnikami MMA poznańskiego Ankosu nad ich przygotowaniem motorycznym. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od najmłodszych lat w klubie zapaśniczym poprzez mma i brazylijskie jiu-jitsu, na trójboju siłowym
kończąc. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu treningu i żywienia, zawsze jest na bierząco z wynikami badań. Specjalizuje się w metodyce i programowaniu treningu. Cechuje go skrupulatne i wnikliwe podejście, jest wymagający zarówno wobec siebie jak i swoich podopiecznych.

Poznaj naszą kadrę na kursach z fitacademy: Kurs na trenera personalnego wrocław oraz kurs na tenera personalnego gdańsk. Zapraszamy do zapisów!